1. 1.
    her 18 yaşına girmiş erkek vatan evladının uğramak zorunda olduğu, askerlik alım ya da askerlik erteletmeyle ilgili alanlarda hizmet veren resmi kurum.
    2 -2 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    melül melül bakan asker adaylarının olduğu yerdir. ama korkulacak bir şey yok. hayata ara vermek bazen iyidir.
    3 -1 ... redwinemania
  3. 3.
    kurtlar vadisi ırak sineması çıkışı kanı donan askerliğini yapmamış olan her tük gencinin gece saatlerinde aradığı milli şube.
    -1 ... carleone
  4. 4.
    her türk erkeğinin mutlaka yolunun düşeceği yer
    2 ... city walk
  5. 5.
    Bursa osmangazi şubesinin Yeni adliye binasının hemen altında olduğu şubedir.
    ... erdem andac
  6. 6.
    bu başlığa yazarsam bir dahaki gidişimde yazdıklarımı önüme koyarlar diye psikopata bağlatan, geren, komplo teorileri ürettiren mekan.
    1 ... insaneti
  7. 7.
    içinde asker adaylarının donları ile gezdiği yer...
    3 ... fatal
  8. 8.
    kimi zaman donsuz dolaşılması gereken mekan.* ayrıca buradaki görevliler de adeta hayatlarından bezmiş gibidirler, sorduğunuz hiçbir soruya cevap vermezler. muayene esnasında görevli ile aramda şöyle bir muhabbet geçmiştir:

-*yalnız ben bu sene üniversiteyi kazandım.
    +*eee ben ne yapayım?
    -......ya sabır..!
    ... yonetimin kendisiyim
  9. 9.
    duvarda yazan kocaman "askerlik askerlik subesinde baslar" adli yaziyi okuyunca hazirolda kagit kurek islemlerinizi hallettiginiz yerdir.
    ... radament
  10. 10.
    askerlikten sonraki ziyaretlerde, nöbetteki askerlere; ''hayırlı nöbetler, kolay gelsin'' vs. vs. deme ihtiyacı duyulan yerdir.Önceki ziyaretlerde bu tür bir durum pek yoktur.
    3 ... overdozz