bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    benim bi arkadaş tuncelide uzun dönem askerlik yapmıştı terhis oldup geldiğinde kafayı yemişti. geceleri kalkıp evde silahını arıyormuş bulamayınca sitres yapıyormuş yatağında uzun süre yatamamış hep dışarda, yerde yatmak istiyormuş rahmetli babası geceleri evden çıkmasın diye yatağa bağlıyordu.

Allah yardımcın olsun kardeş çok kafaya takma askeriyede işler nasıl ilerliyor bilmiyorum ama tuncelide komando olma.
    4 -5 ... hergele velet
  2. 2.
    (bkz: hayırlı forumlar)

siktir git foruma yaz. sözlük ulan burası.

http://www.techturkey.com...-bilgisi-olan-var-mi.html
    8 -3 ... dertler derya olmus
  3. 3.
    hangi birlik olduğu önemli. merkezse sıkıntı olmaz da munzur eteğindeki birliklerden biriyse biraz can sikar.
    askerligi tuncelide yapmadım da tunceliyi iyi kötü bilirim.
    ... barkhausen krakeri
  4. 4.
    evet ülkeyi böyleleri koruyor kıymetini bilin.
    ... saat2detaksimde
  5. 5.
    tunceli diyorsun oğlum tunceli doğu değil ki. kamer genç tuncelili mesela, kılıçdaroğlu tuncelili. anladın mı. sosyalizm yani, eşitlik halkçılık falan, ortamlar da illa ki sosyalist ortamlardır. 4 ayağının üstüne düşmüşsün daha soruyorsun. bir iki de laikçi kız ayarladın mı hayatın on numara. laikçi kızlardan fazla tanışırsan alırım bir dal.:)
    7 -9 ... gok kubbeye kadar yolu var
  6. 6.
    ağrıya şırnaka çıkmadığına dua et.
    2 ... arayagirenkarakedi
  7. 7.
    işim gereği bu ülkenin çoğu ilini gördüm. hakkari, ağrı, bingöl, kars... hiçbir şey göründüğü gibi değil. şehir merkezleri uşak, bilecik, nevşehir gibi aynı. herkes işinde gücünde. dag köylerinde var sıkintı sadece.
    ... barkhausen krakeri
  8. 8.
    neden ki alevi köyüne düşmüşsün dört ayak üstüne düşmüşsün en azından insanları iyi.
    -1 ... ibne unicorn
  9. 9.
    kuzenim astsubay ve tayini hakkari-şemdinli'ye çıktı. tunceli olsaydı sevinecektim. doğuda çıkabilecek iyi bir yer çıkmış. allah kolaylık versin.
    1 ... antevortex