1. 1.
  Survivor muhafazakar kesime değil seküler kesime hitap eder. Gerçi ideolojik kelimelerle ne kadar tespit yapabilirsin o da ayrı bir konu. Ülkede zaten hep 50-60 yaşındaki amcalar survivor izliyor dimi ?

  Katılmıyorum bu kelimelerin hiçbirine... Survivor izleyen kitliler 12-25 yaş arası gruptur ne hikmetse bu genç kitle hep sosyal medyadan "şehit veriyoruz survivor izliyorlar ne kadar ayıp yaaa " diyerekten zihin mastürbasyonu yapar ama ne hikmetse bu programlar rayting kırar.... Anlamadığım nokta ise acun ılıcalı suçlunuyor " şehidimiz var ne yapıyor adam yaaaa " diyerekten yine bir hayıflanma... arz talep meselesi bu işler. izlemeyin yapmasın başka alternatiflere yönelsin efenim ne bu aymazlık... Adam bildiğiniz ülkenin akıl seviyesini ölçecek programlar yapıyor. low seviyesine sahip bir sürü insanımız varmış ki bu tarz programlar rayting kırıyor.
  1 -2 ... watiztiz
 2. 2.
  askerlerimiz çatışırken burda boş duyar kasan tiple aynıdır.
  1 -1 ... zekasiz
 3. 3.
  Survivor benim için saçma bir yarışma ve programdır.

  Ancak askerimiz orada carpisirken o survivor izleyen tip oturdugu yerden kalkıp da askere istese de gidemez.

  Yalnızca vakit kazanmak için yapılan bir eylemdir, herkesin zevki ayrı olduğu için normal karsilanmasi gereken ve eleştirmeden önce biraz daha mantikli düşünülmesi gereken olaydır.

  Genelini kadın ve 13 yaşından büyük kızların olursturdugu küçük gibi görünen büyük bir kitleye sahip olan program.

  Erkekler tarafından sert elestirilere maruz kalan, tayyipçi ve dincilerinde sert eleştirdiği program.

  Gereksizdir ancak zevk farkındalığı yüzünden bir çok kişi tarafından sevilen yarışma programı.

  kitlesinin yavaş yavaş küçülerek yok olacağını umdugum ve dusundugum için çok ta önemli saymıyorum, siz sevmiyorsaniz ben sevmiyorsam izlemeyiz.

  Unutmayın ki o ve benzeri programları izleyenler sizin izlediğiniz güzel ve kaliteli dizileri, filmleri sevmiyordur siz onaları nasıl elestirirseniz onlarda sizi o şekilde eleştirir.
  1 ... tamam iyi boyle