bugün

insan değil terliksi hayvan yetiştiriyor garip ülkem..

her gün yeni bir geri zekalı görmekten yıldık artık ya..
Moda sahilinde içmenin de keyfi başka amk.
Salak salak duyar kasmayın, asker çocuğuyum bende.. Amcamı şehit verdik.. Nolxak birkaç orospu çocuğu yüzünden ülkede hayat mı duracak? Ulan adamların istediği zaten bu saman beyinli.. Savaşması gerekenler savaşıyo zaten, bütün ülkeyi huduta falan mı dizelim
sözlük trollü bu sefer sıçtı, bez getirin.
birileri hayatını yaşasın diye birileri savaşıyor zaten geri zekalı herif, yoksa neden asker nöbet tutsun?
doğrusu askere sahip çıkın, iyi ki varlar.
akp'li taşeron yemek şirketlerine zehirlettirmeyin. hele kendi beslediğiniz terör örgütünün onları yakarak infaz etmesine hiç izin vermeyin. ordunun hastanesini, okullarını, kurumlarını kapatmayın.
Türk askeri Suriye de savaşırken Türkiye de çocuk yapıp sahillerde gezen Suriyeli.

Ümmetin vermiş olduğu savaşı görmezden gelip şeytan trampla kılıçlı dans yapan suud.
bunu söyleyen adamların kafasının içinde beyin yerine ıslak pamuğa sarılmış nohut var artık bundan eminim.
Öyle bakarsak şu başlıkların açılması da pek uzun sürmeyecektir.
askerlerimiz çatışırken sevişen karı koca.
askerlerimiz çatışırken ekmek üreten fırıncı.
askerlerimiz çatışırken ders çalışan öğrenci.
ulan asker o zaten işi, görevi o.
Kadın erkek eşitliğini savunanlar için haklı bir önermedir. Kadınlar neden askerlik yapmıyor, toplu taşıma araçlarında ayakta durmuyor anasını satayım?
Askerlerimiz çatışırken bir oğluna bedelli yaptırıp öbürüne taşak kanseri raporu aldırarak çürük çıkartan başkomutan varken neden kadıköy'de içen kızı dert ettiklerini anlamadım.
ikinci dünya savaşı esnasında paris´teki, berlin´deki, viyana´daki hayatı bilmeyen kişilerin açtığı başlık.
Bir kız olarak ben asker olmak istiyorum zaten. (Yakında Kara Harp Okulu insallah)
Ben askerdeyken gunde 8 saat gece nobeti tutup pazartesi sabahlari ve cuma aksamlari 2. Kolordu komutanini karsilama ve ugurlama torenleri icra ediyorduk. Benim sinif arkadasimsa okulu uzatip erasmusla polonyada gununu gun ediyordu. Askerligim bitti, o ise okulu bitirir bitirmez tecilini bozdurdu ve askere gitti. Astegmen egitimi olarak egirdir dag komando okulunda 3 ay egitim aldi ve simdi sirnakta bir karakol komutani olarak gorev yapiyor. Yani bosuna laf kalabaligi yapmayin, hayat musterektir.
Askerlerimiz çatışırken uludağ sözlüğe giren erkekle eşdeğerdir.
Askerlerimiz çatışırken götünü devirip sözlükte entry giren vatan kahramanına dert olmuş kız.
13 yaşındaki bir çocuğumuzun Dağ filmini izledikten sonra girdiği ilk entry.
eminim hayatında hiç sevgilisi olmayan ak troll beyanı.
248 kisiyi anarken, yas tutmak yerine havai fiseklerle, konserlerle olayı kutlamaya ceviren insanlarsınız. Hic bosuna sovlara girmeyin.
türk askeri suriyede Ölürken Zeytinburnu da köprü altında sikisen suriyelileri düşünmüyor da kaliteli zaman geçirmeye çalışan vatandasina bok atmaya çalışıyor.

o kiza ulasamadigin ve asla ulasamayacagin için bu nefret. bu psikoloji son 2 yılda bu ülkede iyice yayıldı. kedi ulaşamadığı cigere bok dermis. sizin o kızlara laf atmamız, dolmuslarda tekmelemeniz, tehdit etmeniz de tamamen bu ruh halinden kaynaklanıyor.

Suriyeliler istediği liseye istedikleri üniversiteye sınavsız girebiliyor. bizim insanlarımız ise onlardan artan kontenjana yerleşmek için birbirleriyle yarışıyor.

sen sıktır git bunlara kafa Yor biraz.
peki ya askerimiz çatışırken sözlükte nara atan, bedelli askerliğini aslanlar gibi yapmış insanlar.
Rakı ile ilgili sözler paylaşır üstüne üstlük.
çok iyi yapıyor, siz de çocuklarınızı masal anlatıp göndermeyin oralara.
bunu derken bilgisayarın başında karpuzu yaymış icraatı olmadan boş boş başlık açan yazarın kendisini eleştirdiği kızdır.

(bkz: yallah arabistana)
tek yürek olmanın gerektirdiklerini yapmayan kızdır. oysa evinde oturup kur'an-ı kerim okumalı ve her saniye allah'a dua etmelidir vatan evlatları için.

not: ironi (ciddi ciddi yazıp, sinir olmak yerine) (siz de fazla siklemeyin şunu açıklama yapmaya lüzum yok)
Askerimiz çatışırken zikir çeken asker düşmanı yobazlardan bin kat iyidir.
Zira o kız içkisini içer. Ertesi gün okuluna, işine bakar.
Yobaz ise asker kafası kesme fırsatı kollayarak zikir çekmeye devam eder.

(bkz: gözaltındaki ışid linin polisi şehid etmesi)
(bkz: askeri çatışırken sözlükte takılan yazar)

Siktir git ASkerinle birlikte çatış.
güncel Önemli Başlıklar