bugün

sivilleri ilgilendirmeyen olaydır.

(bkz: askeri ücret)
(bkz: civil pay)
asgari ücretteki artışı reisin cebinden ödeyeceğini zanneden çomar beyanı. gör bak millet nasıl patır patır işten adam çıkartacak...iyi izle...

bu arada asgari ücret...askeri değil...
Türkçe konuşmayı beceremeden aktrollük peşinde koşan sığır beyanı.
Bukadarda dönek olunmazki nasıl yapabiliyorsunuz..zam yapmasalar küfür hakaret,yapsa Yok işten çıkartırlar Yok seçim için yaptı gibi ıvırzıvır sinek vızıltısı..
2 yıl önce çalıştığım şirkette 2000 küsür lira alıyordum. asgari ücret 1200'lerden 1600'lere çıktı fakat bizim maaşımıza 200 lira ancak zam yaptılar. oysa benim yaptığım iş ustalık gerektiren bir iş idi. şimdi asgari ücret 2000 oldu, kalifiye işçinin maaşı yine bir tutam olacak ve en düşük maaş yani asgari ücretli vasıfsız işçi ile kalifiye elemanlarım arasında pek te bir şey kalmayacak. asgari ücretliler için güzel haber ama bi usta ile vasıfsız işçinin maaşı aynı olmamalı. bir şirkette asgari ücretin artması demek, kalifiye işçinin daha az zam alması ve o kırpılan zammın asgari ücretliye yansıması demek. bir ülke de hiç bir şey doğru ve hesap edilerek yapılmıyor.
Hayatta iki şeyi takmayacaksın. Ağlayan kız arkadaş, çıldıran chp'li. Sebepsiz ve istemsiz hareketler bunlar.
Asgari ücret artmış mı?
Yapmayınız lütfen, asgari ücret teknik olarak düştü.
Bu adamlar yüksek görünce herkes işçi çıkaracak yazmış eğer düşük olsaydı da akp zam yapmadı yazacaklardı yani ne yapsan bir şey yazacaklar çözüm ne desen sesleri çıkmaz. onlara yazacak bahane çıksın yeter.

Asgari ücretli değilim.
Çıldırmak neymiş kafaları yiyorum.
isverenin cebinden cikan para 3000kusur lira. Aradaki 1000 tl vergiye gidiyor. Eleman sayisinda ciddi düşüşler olur yakinda. Vasıfsız bir eleman için isveren 3000 lira harcarsa o eleman ya sigortasiz olur ya da hiç olmaz.
asgari zekayla yazılmış başlık.
güncel Önemli Başlıklar