bugün

(bkz: komutanımdı hayat arkadaşım oldu)
Dayak yemesi muhtemel komutandır. Bir de yanağından öpecekmiş. Askerlerin hosuna gideceğini zannetmem. Oraya sıkıntı çekip adam Olmaya gidiyorlar cocukluklarina geri dönmeye değil. Şımarık yetişen nesil için iyi bir fırsattır. Zaten 6 aya kadar düştü. Çok bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Yarı açık gözlerle nerede benim sade kahvem ya diye de çemkiren erler de vardır. E komutanişkonun eline mi yapışacak kahvesini de yapar getirir erine.
Hatta askeri yanağından öperek uyandıran ponçik ponçirik tatlış komutandır. Yanaklarını okşar, başucuna ballı sütünü koyar, "uyandın mı çeen" diyerek sevgi gösterilerinde bulunarak askerlerin bir nebze anne özlemlerini gidermeyi, kendilerini evlerinde hissettirmeyi planlar.
Böylelikle koğuşundaki askerlerin güne pozitif başlamalarına katkı sağlayarak neşe ve sevinç aşılayarak daha verimli olmalarını sağlar. Offf çok iyi değil mi?

Edit: bu eksiler ne yahu? Hepiniz dövülerek uyandırıldınız herhalde. Çekemiyorsunuz böyle sevgi pıtırcığı komutan görmeye.
Sonra uyandın donunda bir ıslaklık.
çok sevecen bir komutandır. özellikle içtimaya geç kalan askerin yatağının başına gidip başını okşayıp yanağına da ufak bir öpücük kondurunca gösterir bu anne şefkatini.
Günün geri kalanını disco da eğlenerek geçirir.
Postal yerine size rengarenk tatlış patikler giydiren komutandır.
paşam 5 dakka daha yatıcam diyerek gönderin, gider o.
askerliğin aq.
- yaaa şapşik misin seeeen uyanamadım gel uyandır komtancıııım.

Diye cevap verir vardır böyle tatlış askerler, askerliğini yapanlar bilir.
vardır böyle tatlış komutanlar, askerliğini yapanlar bilir.