bugün

peygamber ocağı olmamasıdır. allah'ın askeri islam için, allah için savaşır; ancak bizim paşaların kimin için savaştığı açıktır. pkk'nın elinde de tsknın elinde de israil-abd silahları vardır. emir tek bir yerden gelmektedir. bu kölelik 'vatanseverlik' altında servis edilmektedir. vatana olan sevgimiz, vatandakilerin allah'ı ne kadar sevdiği ile alakalıdır. Allah'ın hükümlerinin reddedildiği, beşeri hükümlerin hükmedildiği bir vatanın allah ile ilişkisi nedir? şimdi bazıları hemen 'vatan haini' ilan edecek. zaten tek yaptıkları bu. o kadar dile getirdikleri 'vatan' için kıçlarını kaldırmazlar; ancak biri farklı bir şey söyleyince hemen 'hainlik' damgası vurulur. siz yorulmayın, ben söylüyorum: "vatan hainiyim." çünkü bu vatan da allah'a ihanet etmiştir. ben de allah'a/islama hıyanet eden bir vatanı benimseyecek değilim. islam'a hıyanet eden bir vatanı bağrıma basamam. görevim bu vatanı(vatandakileri) ıslah etmektir. onları islama çağırmaktır. benim vatanım islam vatanıdır. bazen türkiye olur, bazen iran; bazen filistin, bazen çeçenistan; bazen bosna, cezayir; bazen afganistan; bazen de amerika, ingiltere olur. vatanımın sınırları 'suni' sınırlarla, ulus-devlet sınırlarıyla çizilemez. benna gibi vatanımın hudutlarını inanç ve iman ile çizerim.
ya hainliktir,

ya beslenme çantasında çikolatalı ekmekle başlayan bir süt çocukluğu, sonrasında ateri, bilgisayarla sınırlı olan bir ergenlik ve akabinde moron bir delikanlılık dönemi geçirip vatan sevgisinden mahrum kalmış olmaktır.

götverenlik de olabilir sonuçta zaten almıyolar askere bu tipleri.
"silah alıp öldürmek istememek.
güncel Önemli Başlıklar