bugün

evet efendim...

askerlik gibi peygamber ocağı, biz erkeklere hayatı öğreten, eğer gitmezsek tam manasıyla bir erkek olamadığımız, komutanlarımızın baba gibi olduğu ocağa gitmeyenlerin yani gitmek istemeyen sözde erkeklerin nanoş yani böyle nasıl diyeyim 'hakkım hakkım' olduğu iddiasıdır. şimdi kimse kendini kandırmasın ama askerlik erkekliğin şanındandır. düşünsenize evleneceksiniz kız istemeye gitmişsiniz babası soruyor askerlik yaptın mı diye.

kulağınızda küpe, saçlar jöleli yok yeaa askerlik bana göre değil mi diyeceksiniz. o kızı vermezler bingöllü hakkı s.ker benden demesi. ayrıca bazıları çıkmış zamanımızı çalıyor askerlik falan diyor, hani memlekete yararlı olacakmış g.tüne çaktığımın evladı sanki bu yaşa kadar bi faydası dokunmuşta askerlik yüzünden adamın en civcivli zamanını askerde geçirteceklermiş gibi konuşuyor.

y.rrağımın başı askere gitmeyince napıcan 1 sene boyunca asker olacaksın ki delikanlı olabilesin. aksi halde öyle askere gitmeyeceğine git g.tünü s.ktir en azından oğlan derler. böylesine de ben kusura bakmayın ama bence nanoş derim, yani olabilir.

çünkü erkekliğini göstermekten korkan adam nanoştur.
(bkz: askere gitmeyip adamım diye gezen türk erkeği)

güzel tespit.
nonoş olmasından iyidir.
artık açacak konu da bulamayan siktimin trollerinin beyin yakma evrelerine ışık tutan önerme.
Olgunlasamaz zorluklardan kacar.. askerlik yapmamis erkek curuktur çürük.
Aslında tam tersi doğrudur. Nonoş biri için koğuşun yüzde ellisini çöpe atsan bile cennet gibidir.

(bkz: şimdi onlar düşünsün)
sözlükte de bolca bulunan tiplere sormak gerekir. acaba bu gezi zekalı kişiler ne açıklama getirecek onu merak ediyorum.
ulan adam taksim'de .m üstünde g.t s.kecek ben orda dağda dıkşınya dıkşınya çatışmaya giricem hasiktir ya bul bi enayi de beraber s.kelim.
bedelliler ve oğluna çürük-ıskarta raporu alan babalar duymasın.