bugün

kadınların ne çektiğini asla anlamayacağı erkektir.

dünyada en büyük orospuluk, askerdeki sevgiliyi/eşi aldatmaktır.
mehmetçiğimize yapılabilecek en büyük kolpalıklardan biridir.
bir tabur (yemeğine şap atılmamış özel birlik) askerin arasına bırakılıp aradıklarını bulması daha çok seçeneğe sahip olması ve açgözlülüğünü doyurması sağlanarak doyurulması gereken kızın hainliğine uğramış erkek. bu erkek her fırsat bulduğunda kız arkadaşını aldattıysa onuda bırakın tabura aradan bir iki gay çıkar belli mi olur.
(bkz: aldatmak hayvanlıktır)
öyle bir erkek yok. yok dedim yok zaten ama bunu açıklamayacağım. kuş beyinli kaynıyor zaten dalgamı geçer giderim. hadi ipucu verim: (bkz: bir meta olarak kadın)

askere giderken "sevgiceğim ben askerdeyken başka kimseyle yatmazsın dimi?" ya da "bal peteğim ben askerdeyken kimse ile yatma tamam mı?" gibi şeyler söylediysen, sen zaten hakettin bunu. çünkü bariz öküzsün yani öyle şey denir mi dana? veya hangi kadın gelip sana "ben kimse ile yatmayacağım" diye yemin etti sana? sence ederler mi? kimsin ulan sen? sadrazamın sol taşşağı mı? bu tip diyalogları yapan tüy siklet akla sahip çük kafalı birisin zaten.

ama gene de aldatılmanı hoş karşılamıyorum. yani çok adice bir şey bu. bence gözünün önünde yapılmalı ki aldatılmışlık hissini yaşama. sırf üzülme diye.
aldatmanın kimseye yakışmadığı aslolan olsa da günümüzde ne aldatmayan kaldı, haliyle ne de aldatılmayan. ama bu kadarı da olmaz . askerdeki adamı ne diye aldatırsın, hiç mi vicdan yok sende dedirten, gece gece düşününce sinirlendiren kaşar cinsi.
Bir erkeğin başına gelebilecek en kötü şeyi '' askerde terkedilmek '' diye düşünürdüm. O fikrimi artık ikinci sırada. Aslında düşünürsek aldatıldığını öğrenemeyen zavallı er/erbaş bunun bilincinde olmadığı için - en azından öğrenene kadar - çokta üzülmeyecektir. Yok yok.. Listenin favorisi halen askerde terkedilmektir bence.

Belki :
(bkz: askerdeyken aldatıldğını koğuş arkadaşlarından öğrenen erkek)
(bkz: #7037199)
Bi bok yapmasın zaten kızdan yar olmazmış boşuna hapse girip çürümesin. siniri geçene kadar bikaç tokat atsın yeter.
kızı, en kısa zamanda siktir edip hayatına devam etmesi gereken erkektir.
(bkz: sen ona hatun mu diyorsun)
(bkz: koy gotune rahvan gitsin)
(bkz: ömer uçar)
(bkz: eyşan)
(bkz: ali cengiz oyunları)
şanslı erkektir. zira hayatının en büyük hatasından kurtulmuştur.
askere gidipte sevgilisi olan bütün erkekler.
güncel Önemli Başlıklar