bugün

cok fazla erkeklerin icinde bulundugu icin gay olmus olabilir dedirten durum.haliyle kiz arkadasindan ayriliyor.
(bkz: yuh artik daha neler) (bkz: simdi bunlar cok kari kizla geziyolarya belli bir noktadan sonra doygun oluyor)

edit:baslik basima kalmis haberim yok.
kafasında kurduğu kıskançlık teorilerinin sonucu olabilecek hadise. ** *
su ve sabunun verdiği mutluluğun göstergesidir
en samimi asker arkadası sevgilisi tarafından terk edilince intihar eder
aynı duruma dusmemek için kız arkadasından ayrılır ve kızlardan kaçar aslında bu herşeyin baslangıcıdır.......(nasıl roman ama)
muhtemelen cinsel tercihlerini gözden geçirmiş olan erkek modelidir.
askerde iken kafayi siyiran erkeklerin cogunluguna bakacak oursak, herhangi birinin yapmasi muhtemel eylemdir.
askerdeyken sevgilisinden iyi haberler almayan erkek olabilir... bu olaya örnek olduğumu belirterek allah kimsenin başına getirmesin diyorum... evet ne oldu haberler neydi... evet öyleydi... zor da olsa vermiş olduğum karar yerindeydi...acı...
büyük ihtimalle askere gittikten sonra sevgilisinin kendisini aldatacağını düşünüp önceden işi bitiren insandır zira asker dönüşü böyle bi olayla karşılaşıp katil olmak istemeyen * kişidir. *
Askere giderken ayrılmayı kafasına koymuş bahane arayan erkek modeli
askerdeyken "bu kız ne yapıyor?", "kiminle geziyordur şimdi?", "acaba dallama mulayim bizim kıza sarkıyor mudur?" tarzı sorulara cevap aramak istemeyen insan modeli.
genelde tersi daha sık görülür.
(bkz: askerdeki sevgiliyi aldatmak)
askerdeyken aradığı aşkı bulmuş olan askerdir. o kadar erkeğin arasında nasıl bir aşk olduğu da meçhuldür. *
askerde yetkili bir kişinin deneysel çalışması için yemeklerine şap konmamış bir yığın erkek.
(bkz: askere gidip de değişmek)
askerde neviri dönmüş veyahut istek dilek ve şikayetleri başka yöne kaymış olabilir. yada kadın ciddi yanlışlar sergilemiştir.
kinci sevgili olma olasılığı yüksektir. * sen kalk askere gitmeme 2 gün kala terk et beni. * *. 2 ay sonra 700 km yol yap ve gel yanıma "seni unutamadım" de. o iki ay'ın nasıl geçtiğinden zatı muhteremin haberi yok tabii. * ilişki tekrar başlar * * * derken hanım kızımız, biz vatani görevimizi yaparken çeyiz düzmeye başlar. 2 haftada bir yanınıza gelir ve evlilik planları yapar. askerliğin bittiği gün yanınıza gelir ve acı haberi duyar. *
askerliğini kampta yapan eşcinsel erkek için sorun olmayacak eylemdir.
"aslinda giden degil
kalandir terkeden" de olabilir bazen.*
(bkz: yeni turku)
(bkz: murathan mungan)
(bkz: çifte ibne)
o kadar kaslı ve arzulu vücudun çekimine daha fazla karşı koyamamış ex erkektir.
en yok zamanında bunu yapabilecek adam , olsa olsa idealist bir adamdır. (bkz: idealist kuzu)
sevgilisinin onu aldatıp aldatmadığını düşünmekten paranoyak olmuş sevgilidir. şüphe içinde yaşamaktansa terk etmeyi tercih eder. normal olan bir erkekten beklenilecek davranış değildir.
askeriyedeki hemşireye aşık olmuştur.
Bordo bereli olabilir orda bile kız bulmuştur.
Yüzbaşıya posta koydum derken ciddidir.
güncel Önemli Başlıklar