bugün

benim başıma gelen talihsiz olaydır. izmir yeni foça'da acemi birliğindeyim. yıl 2008 yılı. neyse çarşı izni sırasında ankesörlüden kızı aradım meşgule attı. önceleri anlam veremedim. tam 8 saat telefon klübesinin başında nöbet bekleyip her 30 dakikada bi eski sevgilimi aradıktan sonra gerçeği öğrendim ve perişan oldum. telefonu açan eski sevgilim bana bitti artık anlıyomusun bitti dedi. cümle aynen böyle haa. neden dedim. neden yok bitti işte dedi. ya peki noldu filan dedim. sevemiyorum seni artık dedi. hala unutamıyorum. o kaltağı deliler gibi seviyodum. ancak beni terketti ve askerliğim kabus gibi geçti. aylarca unutamadım. askerden döndüğümde eski sevgilimi kulağında küpesi olan tuhaf bi züppenin arabasında gördüm. ve şunu anladım. karı milletine güven olmaz alayı şeytandır. kadının karıştığı toplum bitmiş demektir.
askere gitmeden önce peşinen sevgilime tekmeyi vurduğum için hem kafam rahat oldu, hem gurur duydum çünkü huyunu suyunu biliyordum, ya boynuz yiyecektik ya da orada tekmeyi vuracaktı.
sonra askerlikte çok fena paralize olduğun için tekme koydu diye debelenip yok yere aşık falan olacaktık kıza. o yüzden strateji yaptım gitmeden önce.
tavsiye ederim enfes bi tat yaşıyorsunuz.
Kadinin karaktersizligidir. Farkli bir acidan bakarsaniz aslinda cok daha iyidir. Bu tur kadinlar aldatmaya meyillidirler ve evlendikten sonra baskasina kacacagina evlenmeden once baskasina kacmasi daha iyidir...