1. ?.
  Genelkurmay Başkanlığı iç Güvenlik Harekat Daire Başkanı Tümgeneral Fahri Kır'ın, PKK'ye yönelik operasyonlarında 'fark etmeden sivilleri de öldürebiliriz, ne yapalım, karıştırabiliyoruz' türünden açıklamasıdır. http://www.firatnews.com/...pel=nuce&nuceID=28660
  1 -14 ... emegin iktidari
 2. ?.
  nedense; taraf, fıratnews ve zaman gibi gazetelerde görürüz bu açıklamaları. bir kerede başka bir kaynakta çıksın, bok atıp durmadığınıza inanalım.
  4 ... kafes
 3. ?.
  (bkz: başlık sıçmak)
  1 ... istand4art
 4. 1.
  sadece fırat haber ajansı, zaman ve taraf'ta yer almayan itiraf haberidir. http://www.ntvmsnbc.com/id/25109514/
  1 -1 ... emegin iktidari
 5. 2.
  --spoiler--
  YAYLALARDA HALKLA TERÖRiSTi AYIRMADA ZORLUK VAR
  Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde geçimini hayvancılıkla sağlayan vatandaşların havaların ısınmasıyla birlikte yaylalara çıkmaya başladığına dikkati çeken Tümgeneral Kır, ''Elbette ki vatandaşlarımızın yaylaları serbestçe kullanarak, geçimleri için çok önemli olan hayvancılığı yapmaları bizim de isteğimizdir. Vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesinden mutluluk duyarız'' dedi.

  Bu durumun terör örgütü tarafından istismar edildiğinin altını çizen Tümgeneral Kır, ''Yaylaların terörist faaliyetler için kullanılması, bazı sorunlar yaratmakta, güvenlik güçlerimizin halkla teröristi birbirinden ayırmada zorluk yaşamasına neden olmaktadır'' ifadelerini kullandı.

  Zaman zaman yaşanan tereddütlerde güvenlik güçlerinin zayiat verebildiğini dile getiren Tümgeneral Kır, ''Bu durum, hem vatandaşlarımız hem de güvenlik güçlerimiz açısından riskler oluşturmaktadır. Nitekim, bu ikilem, Gediktepe'de de yaşanmıştır'' diye konuştu.
  --spoiler--
  ikinci kaynakta da; böyle bir açıklamaya rast gelinmediği için, pkk'lı orospu çocukları kendi haberleri kendileri yalanlamışlardır.
  2 ... kafes
 6. 3.
  "...yaylaların terörist faaliyetler için kullanılması, bazı sorunlar yaratmakta, güvenlik güçlerimizin halkla teröristi birbirinden ayırmada zorluk yaşamasına neden olmaktadır" şeklindeki sözlerden, hala 'itiraf' çıkaramayanlar, ruhları bilinmez ama beyinlerini amansız bir puştluğa satmışlardır.
  -5 ... emegin iktidari
 7. 4.
  --spoiler--
  'fark etmeden sivilleri de öldürebiliriz, ne yapalım, karıştırabiliyoruz'
  --spoiler--
  kaynağı fırat news olan yorumlanmş haber. oysa genelkurmay'ın açıklamasında ne yapalım karıştırıyoruz diye bir ifade geçmiyor.
  ifadenin aslı şu
  --spoiler--
  ''Yaylaların terörist faaliyetler için kullanılması, bazı sorunlar yaratmakta, güvenlik güçlerimizin halkla teröristi birbirinden ayırmada zorluk yaşamasına neden olmaktadır''
  --spoiler--
  askere saldırırken sivil ayırt etmeyen pkk'lı piçlerin, askerin yanlışlıkla sivil vurmasına rağmen askeri bilinçli sivil vuruyormuş gibi lanse etmesi ne kadar orospu çocukları olduklarının delilidir.

  bir kere de fırat news'ten haber duyalım mesela şu dershaneye gidip ölenler için ağıt yaktığını. nerde?
  piçlik ruhlarında var.
  2 ... elmnightmare
 8. 5.
  'fark etmeden sivilleri de öldürebiliriz, ne yapalım, karıştırabiliyoruz' şeklindeki ifadeler, fırat haber ajansı'na değil şahsıma aittir ve ifadelerin doğrudan böyle olduğunu değil, 'türünden' olduğunu yazmışımdır yukarıda.
  -2 ... emegin iktidari
 9. 6.
  bana ajansını söyle haberin nerden çıktığını söyleyeyim itirafıdır...
  (bkz: bu da gol değil) *
  2 ... avalon
 10. 7.
  (bkz: fırat news)
  (bkz: güldürmeyin ibneler)
  3 ... metalikadam