bugün

'sevgilisi askere gittikten sonra dişini bayağı bi sıkmış belli ki' dedirten kız.
Askerdeki yoklukta sevgilisini özgür kılmış kızdır. Belki de değildir. Bilmiyorum.

Ama tam tersi de olabilir tabi.
çok kötü bir durum olacak ki askerdeki arkadaşımın başına gelmesinden biliyorum. çocuk sevgilisini aradı ankesörlü telefondan. sonra sevgilisinin başka bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrendi. çocuk öyle bir yıkıldı ki feryatlar etti zor zaptettik. belli ki çok sevmiş onu. biz çocuğu sakinleştirmeye çalıştık, sonra çocuk bayıldı. hastaneye kaldırıldı. bu acıya dayanamadı çünkü. sonra komutan bize şunu söyledi. hiçbir kıza haddinden fazla değer vermeyin, kızlar şeytan gibidir sakın onlara çok güvenmeyin dedi.
yollu olduğunu geç göstermiştir.
askerde ayrıldıktan 2 ay sonra barışıp, barıştıktan 2 hafta sonra tekrar ayrılan kızdır.

*erkek küfürü burada*

edit: açık ve net bir şekilde ben değilim. olsaydım zira şu anda hala askerde olurdum. yakardım o askerliği
karaktersizdir..hamileyken kendisini aldatacak kocaya denkgelir inşallah diyoruz..
askere gitmeden önce kendisinden ayrılmayı akıl edemeyen sevgilisine bir hayat dersi vermiştir.

beyler,

askere gitmeden önce ayrılıyoruz sevgililerden falan.

biliyorum o son günlerde,

"lan şu bizim büşra yı bir arasam mı" veya "off lan gitmeden bir didem i arayıp da onunla mı buluşsam"

gibi gerek duygusal, gerekse şehvani arzular oluşuyor.

ama bunlara ket vurun.

gidin 6 veya 12 ay kafanız rahat bir şekilde yapın askerliğinizi.

gelince hepsi sizin zaten arkadaşlar.

aman sabahlar olmasın.
Soysuzdur. Bari gitmeden ayrilsaydin da o kosullarda bir de kafasinda sevdigi kiz kalmasaydi gencecik adamin
askerdeki sevgilisini boynuzlayan kizdan iyidir.
Sen kizi nisanliyken birakabiliyosun.
Daha cicim ayinda siddet gosterebiliyosun.
Hamileyken aldatabiliyosun.
Zevk icin aldatabiliyosun.

Ama o seni sirf askerdesin diye birakamiyor.

Etraf askerdeki sevgilisi tarafindan sanalda boynuzlanan kizla dolu.. Ee bu nerenin serefsizligi o zaman?

Ya yerim sizin duyar kasmanizi.
çok açık ve net; kendisi olmasa bile ruhu orospu olan kızdır.
Moralinize jenga gibi etki verir.

(bkz: her ananın oğlu asker olur ama her kızın sevdiği komando olmaz) duvar yazısı...
Evet hep erkekler evet. Hı hı.

Haklı kızdır. Aferin kız.

Askerde her gün başka kızla konuşan, sanalda her gördüğü kıza ilan ı aşk eden erkek normal.

Sevgilisi askerde diye sırf "asker psikolojisi" yüzünden kadın ondan ayrılamaz.

Hasikome ordan arkadaşlar.
askerde ayrılıyorsa çocuğu derin bir pskilojiye itmişken kendisi de yeni bir duyguya yelken açıyor olabilir. - açtı. -
başıma gelen olaydır. ağzımdan tek kelime kötü söz çıkmadı, hiç bela okumadım, beddua da etmedim. o zamanlar tek söylediğim laf, allah müddet verir ama asla ihmal etmez idi.
Saçmalayın hadi, türk milletinin yapabildiği tek şey saçmalamak. Saçmala saçmala hadi.
vicdansız kızdır. eğer böyle bir niyeti var ise askere gitmeden bitirsin, adam üzülse de bir şekilde unutması için ortam ve fırsatı olur. ama askerde öyle olmuyordur eminim. yabancı bir ortam, yalnızsın, uzaksın her şeyden. bir de üzerine ayrılık eklenince ne yapsın zavallı erkek, kahrolur tabii.

bir zamanlar sevdiğini söylediğin adama bu denli bir kötülük etmek vicdansızlıktır işte. yapmayın. etmeyin.
Destek olması gereken zamanda köstek olmuştur. Yazıktır.
hatun yanıyorsa, 1 sene bekleyemeyecekse demek ki...
Kadınlar erkekler gibi değil . Erkek mantıklı davranmalı ve olacakları önceden görmelidir.

Eğer sevgili olarak askere gidersen yani sadece iki kişi biliyorsa bu durumu, iki kişinin bildiği sır kalıyor.

Eğer gider kızı istersen onlar da verirse sen de yüzüğü takıp askere gidersen bir şansın var ama garantici yaklaşıyorum diyorsan resmi nikah kıyacaksın.

Bunlar ütopik gelebilir ama başınıza gelirse anlarsınız.