bugün

Ön edit: yazı biraz uzun olucak ama eğer okuyup bana akıl verirseniz çok memnun olurum.

Evet sevgili uludağ yazarları, terkedildim, üstelik onun varlığına en ihtiyacım olduğu yerde, terketti beni, askerden sonra evlilik planları kurardık, 1 kız 1 erkek çocuğumuz olucaktı, isimleri bile hazırdı. Çok kıskanırdım çünkü çok seviyordum, bu yüzdendir giydiğine makyajına dikkat et derdim, akşamları çok dışarda kalma bir de arkadaşım kankam dediğin erkeklere dikkat et sonuçta erkekler libido ile çalışan varlıklar derdim. Ve bana asla yalan söyleme dedim. Düzenli düzensiz tartışmalarımız oluyordu tamam bu sefer (bkz: bitti) diyorduk ama ertesi gün belki ertesi günü bile beklemeden birbirimize koşuyorduk tekrar. Eski sevgilisini benden daha çok sevdiğini (bkz: çatır çatır) yüzüme söyledi. -ee napim yalan söylemememi istedin dedi. Teşekkür ettim. Fakat en sonunda yine bana yalan söyledi. Ve yalanını yakaladıktan sonra tekrar sordum gözlerimin içine baka baka yalanını devam ettirdi. Üstelik benim yüzüğümü benim (bkz: künye) mi takarken. Sen o yüzüğe künyeye böyle mi sadık kalıyorsun dedim çıkartırım o zaman dedi. Onları çıkartmak yalan söylemekten daha mı kolay dedim, söyleyecek birleyim yok dedi. Sonunda sinirlendim ve hakikaten kalbini fena derecede yaralayan birşey söyledim fakat (bkz: sinirle) söyledim. Ertesi gün artık beni sevmediğini özlemediğini ve bittiğini söyledi. Askerden izin aldım binbir yalanlarla, uçak bileti aldım gidiş dönüş beni görmek istemedi. En sevdiği çiçeklerden yolladım aldı fakat yine içimde birşey yok dedi. Sosyal medyasında önüne gelen erkeği takip etmeye başladı. Beni as-ker-de terketti! En çok ihtiyacım olduğu yerde! Kırdım kalbini ama onun kalbi porselen mi? Benimki de çok kırıldı. Askerde yorganın altında kaç gece gizli gizli ağladım. Şimdi deseki gel evlenelim koşa koşa giderim. Fakat affetmemem gerektiğini de biliyorum. Onsuzluğa dayanamıyorum. Yalan söyledi, beni köle yapmak istiyorsun dedi, eski sevgilisini daha çok sevdiğini söyledi, ama ben affedebiliyorken herşeyi o (bkz: gitti).
(bkz: askerlik yapan sevgilisini terk eden kız)

Galiba böyle yazılmalı.. kız mı askerde yoksa?

bir de yazı çok ergence, kusura bakma..
"yüzüğü ve künyeyi çıkartmak yalan söylemekten daha mı kolay" dan sonrasını okumadım.

şaka şaka okudum ama nasıl bir akıl istediğini anlamadım. kız açık açık sevmediğini söylemiş zaten. terketmiş. eski sevgilisine dönmüş.

biraz kafası çalışan birisi bu ilişkinin yürümeyeceğini anlar zaten. o kız ile mutlu olamayacağını, bugün dönse bile yarın aynı şeyi tekrar yapacağını tahmin etmek zor değil.

herkese hayırlı forumlar dilerken çaresiz bir gence faydalı olmanın mutluluğunu yaşıyorum.
genelleme yapasım geliyor ama yakışmaz.

benzer bir durum yaşamıştım, henüz 2-3 aylık askerken iyiden iyiye alakasını kesmiş, mesaj atmaz olmuştu. yavaştan kaçmaya başladığını anlayınca o şartlarda terkedilmeyi hazmedemeyeceğimi düşünüp ben onu terkettim, yada öyle yaptığımı sandım. aylar sonra askerliğimin bitmesine birkaç hafta kala mesaj attı, tatlı sözlerle bağladı, sonra siktir çekti. şeytan bunlar amk, aklı olan askere giderken karıdan kızdan elini çeker.
yapmayın kızlar. askerde iken bölükten bir arkadaşımızın başına geldi. harbiden yıkılıyor insan zaten asker psikolojisi üstüne birde bu gelince perişan olmuştu. bırakacaksınız da tezkeresini aldıktan sonra bırakın.
asker sevgilisi tarafından sürekli aldatılan kız..beyler inkar etmeyin..
sevgili tanımını hak etmeyen kızdır. adı üstünde "sevgili"; sevmeye ve sevilmeye layık kişi. seninki layık değilmiş sana kız mı yok?