bugün

Önüne gelen insanın/hayvanın altına yatabilecek mahlukattan beklenilecek harekettir.
aman içine boşalma.
bunu buraya yazabilen , böyle konuları espriye vurabilen insanlar aramızda dolaşıyor. her şakanın bir gerçek payı vardır. bunlar aile içinde bile tehlike teşkil eder.
Buradan bazı kardeşlere seslenme vakti gelmiştir. Hani, daha birkaç gün önce bir imam hutbede "genç kayınvalide" gerekçesiyle bir vaaz vermişti de yerin dibine sokulmuştu, mutlaka hatırlamışsınızdır. Çok yerilmiş, çok da yadırganmıştı. O hoca işte bu tip sapıklar için konuşuyordu. imamı boşuna kınamayın. Toplumun içinde bu zihniyete sahip yeni bir nesil yetişiyor. Siz uyuyorsunuz farkında değilsiniz. Gençleri takip etmiyorsunuz. Yeni jenerasyon uçuk. Fakat burada hemen şunu belirtelim ki; Bir müslüman aile içi namusa göz dikerse onun imansız ölme tehlikesi vardır. Kanı bozuktur onun.
sizin fantezinize tükürüyüm amk gavatları. hepiniz ibnesiniz.
Ensestler atılmalı.
abinin terhisine çok yoksa daha da acı olan eylemdir.
görsel
Bunu yapana misliyle mukabele etmek lazım.
tarihi fesli bunaktan
islamı tecavüz sevici diiyanetten
eğitimi sapık imam hatiplilerden
namusu da dindar pezevenklerden öğrenen itin açtığı başlıktır.
keşke sen ve senin gibiler tek tuşla geberip gidebilse lan ne güzel olurdu.
Kişinin nasıl bir karaktersiz olduğunu göstermektedir.
Bu başlığı düşünüp açan net orospu çocuğudur.
Saygı değer validenizle de şu an ben yakın ilişkiler içindeyim.
http://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY
abisi askerdeyken yengesini ayartan erkek : saf orospu çocuğu
nişanlısı askerdeyken kaynıyla yatan kadın: saf orospu

askerden gelen abinin savunması: başka sözüm yok hakim bey, evet ikisini de ben vurdum.
Abisinin emanetine sahip çıkmaktan ibaret olan bir eylemdir.her ihtiyacını karşılamaya çalışıyor işte, bunda nasıl bir kötülük aranır? Akıl alır gibi değildir.
O filmin birde ikinci bölümü var kardeş, atın intikamı diye... Elbet sende gidersin birgün askere...
askerdeki abi: sağa dön solo dön
nişanlısı: arkanı dön de biraz da öyle gireyim.