1. 1.
    Mayının, görünmez olduğunu bilmeyecek kadar cahil olmak yanında, sözü edilmez körlüktür.

Trollüğün de bir adabı var. Yani olmalı!
    Eğitim şart azizim!
    15 -4 ... zeytinyagli dolma kalem
  2. 2.
    atama bekleyen atların algılayamaması normal olan durum.

kendisini at olarak tanımlayan insan kalleş mayın tuzağını sorguluyor.
    2 ... istanbul wind
  3. 3.
    troll ama yine de bilmeyenler için bir şeyler yazayım.
    mayın zaten öyle kabak gibi görülen bir şey değil. askerde bunun için timin önünde at gider yani arama tarama. dedektörü falan vardır.
    genellikle rütbeli sınıfı bu tongaya çok nadir düşer. düşenlerde yeni uzman olmuş kişilerdir genellikle.
    basanlar ise mayınlı bölgede komutanın lafına uymayıp sağa sola dağılan, oturmak ya da bir yere yaslanmak yasak olsa da bu kuralı dinlemeyen tecrübesiz ve laf dinlemeyen askerlerdir ekseriyeti.
    askerliğin çeşitli kuralları vardır bu kurallara uymak saçma gibi görünsede çoğu hayat kurtarır. örneğin arazide 15 kişilik tim öyle beraberce toplu şekilde yürüyemez. arka arkaya o kadar uzak mesafelerde yürürler ki birbirlerine bazen görmezler bile birbirlerini. beden bu kadar dağınık yürürler peki? işte o mayın veya tuzağa bir kişi basarsa 10 kişi birden ölmesin diye. ikinci sebep bir terörist grubu tepeye kurulup pusu atarsa o time toplu durduklarında bixi ile tırrt diye tarayıp hepsinin canını alır.
    özetle askere gitmeyen kardeşlerimiz eğitimleri iyi dinlesinler hayatları kurtulur.
    5 ... has mahmut
  4. 4.
    trollük bu mu?
    1 ... jean luc picard
  5. 5.
    arkadaşı cimer'e şikayet edelim. evet.
    3 ... entente cordiale
  6. 6.
    Umarım trolldür.
    ... komutan amina logar
  7. 7.
    yazıklar olsun bu başlığı açana.

sen kör değilsen yürü bakalım mayınlı arazide de ense traşını görelim, eğer havaya uçmadan görebilirsek tabi.
    2 ... monk of monkmountain
  8. 8.
    Yeni trollük malzemesi bu mu? Am göt meme din kitap kuran trollükleriniz bitti gaziliğe, askerliğe mi başladınız. Sizden adam olmaz. Şimdi size küfür etsem cezayı ben alacağım ya işte bu adaletin amına koyayım.

Edit : trollük bu değil. O ince çizgiyi aştınız.
    3 ... gethere
  9. 9.
    Çaylak olmuş gereksiz beyanı umarım silik de yer.
    1 ... emrekanat12
  10. 10.
    Şimdi bu başlığımsıyı mayına basma sonucunda bi uzvunu kaybetmiş bir gazimize göstersen o protezi enlemesine totona sokar.
    Haklıdır da yani...

Soru soruyorum, tespit yapıyorum ayağına içinizdeki lağımı buraya akıtmayın rica ediyorum...

Tanım; insanın sinirlerini zıplatan tespitimsi...
    2 ... zenn lavian