1. 1.
    Evet merak edilen bir soru. Açik büfe kaçla kaç arası arkadaşlar.
    1 -1 ... return of the nazmiye
  2. 2.
    Sabah 4 te.
    1 -1 ... ifeelsobad
  3. 3.
    08.30-13.30 arasıdır herhalde.

Ben de bedelli yaptım çok önceden ama mantıklı olan böyle.
    1 -2 ... garavel ustaa
  4. 4.
    hala açık büfe olduğuna inananlar var ya askerde açık büfe yok komtanlar yatağına getiriyor ponpişleeeerrr kahvaltı vaktiiiiiğğğğğğ uyanın bakiiim saat kaç oldu aa diyor.
    8 ... ne alakasi var oglum
  5. 5.
    yatmadan önce adını yazdırıyorsun. kahvaltıya yazdırırsan 8 gibi telefonla bildiriyorlar. yok ben brunch yapçam dersen 10 gibi uyandırıyorlar seni. yani merak etmeyin yetişemem diye. zaten telefonla uyandırıyorlar.
    7 ... tesla sahipsiz degildir
  6. 6.
    uyananlar için 7-9 arası sonra uyanacak olanlar için 9-11 arası kahvaltılar mevcuttur. kahvaltıdan sonra şezlonga kurulup güneşlendikten sonra havuza atlayabilirsiniz. gerçi bu anlattıklarım otel kahvaltıları da olabilir emin değilim ben daha askerlik yapmadım.
    3 ... sivasli bey
  7. 7.
    Bölük komutanının şefkatli öpücüğüyle uyanan askerler, isterlerse 7-8.30 arası mütevazı bir kahvaltı, isterlerse, 9.30-12.00 arası brunch denilen, kuş sütünün eksik olduğu, taze sıkılmış portakal suları, efendime söyliimm alakok kıvamda yumurta, sucuğun pastırmanın fır döndüğü, su böreğinin göz kırptığı şahane sofralarda vakit geçirerek güne başlarlarmış.
    Ardından sade bol köpüklü kahve... Yanında Gül lokumu..
    Ve servisi Firdevs hanım' in katya'sı kılıklı üniformalı hatunlar yaparmış.
    Biz öyle duyduk.
    7 ... zeytinyagli dolma kalem
  8. 8.
    Yerine göre değişir ...

Misal bizde sabah kahvaltısı 5-7 arası. Öğlen yemeği 11-13 arası. Akşam yemeği ise 17-19 arası.

Haftasonları ise sabah kahvaltısı 6-8 arası olup ve sadece haftasonuna özgüdür. Yani pazartesi normal haline dönüyore.
    1 ... traveler of secret moments
  9. 9.
    Kafana göre paşam ayrıca kahvaltı ve yemek yatağına getiriliyor general esas duruşta tekmil veriyor. Sen ejder meyveli smoothy' ini içerken bölük komutanı kamuflajını ütülüyor başçavuşta botlarını parlatıyor.
    5 ... abaninaltindakisopa
  10. 10.
    Askerde Hep brunch tercih ettiğim için bilmediğim, sikimde de olmayan saattir.
    1 ... niye olmuyormus ya