1. 1.
    askere yeni gidecekler için verilecek müthiş bilgi.
    9 -12 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    böyle kesin bir bilgi varsa tecili bozdurmak işin güzel bir neden olabilir.
    ... suveydanin pesinde
  3. 3.
    aynen wifi de var. nöbetçi çavuş arada üstün açılmış mı diye kontrole geliyor falan.
    87 -4 ... jarrus
  4. 4.
    Her odada klima, internet ve mini buzdolabıda var mıdır?gecenin üçü sabahın beşi demeden oda servisinide arayabilir miyiz diye de düşündürtür böyle başlıklar ancak gerçeği öğrenince kızgın kumlardan soğuk sulara dalar gibi olur insan.
    6 ... bedenimi egitemedim
  5. 5.
    her odada ayrı minibar var. ben mesela her akşam, özel onbaşı ofisimde, bir tek remy martin'imi atmadan uyuyamazdım.

askerde ranza falan var diyorlar, hepsi şehir efsanesi.
    4 ... jarrus
  6. 6.
    Tabi len. Nizamiyenin girisinde odanin kartiyla beraber bileklik veriyorlar. Harcamalari onunla yapiyorsun. Tabi tüm masraflar tsk dan. Teskere alinca da sana havaalanina kadar eskort veriyorlar.
    3 ... di anforgivin
  7. 7.
    Olm yapmayın böyle şeyler ya, şimdi yeni askere gidecek biri nizamiyeden girerken "benim odam neresi acaba" diye soracak ve akabinde bi ton dayak yiyecek sonra.
    Yapmayın böyle şeyler.
    18 -2 ... tengir budun
  8. 8.
    (bkz: hurafe)

böyle bir şey imkansızdır.

acemi birliklerinde yeri geliyor 5000-6000 asker oluyor. bu şu demek; 6000 müstakil odalı bina. e bunun rütbelisi ve usta askeride var. bu kadar insan nereye sığacak?

gelelim usta birliğine. eline aldın kağıdı bir baktın şırnak. karakola düştün.

görev yaptığın yerde en fazla 50 asker var. 50 askerin üstüne 10 rütbeli ekleyelim. 60 odalı müstakil karakol olabilir mi?

askere gitmeyenlere sakın böyle şeylere inanmayın.
    2 -3 ... ignis gehennalis
  9. 9.
    Yataklarda cibinlik de varmış. Ayrıca bölük komutanı her askere iyi geceler öpücüğü veriyormuş.
    5 ... petit beurre
  10. 10.
    Klimayı atlamışsınız.
    1 -1 ... desarjstx