bugün

kendisi yılmaz ali orhan dır

kendisi benim dedemdir ayrıca

1927 doğumlu. 1947 de askere gider 2 yıl kalır.

ağrıda yapmış.

1948 yılının şubat ayı imiş. kullandığı askeri araç dağlık mevkide devrilmiş. içinden sadece on başı yılmaz ali

kurtulmuştur.

anlattığına göre yiyecek ne varsa almış arabadan. 8 saat idare etmiş ama. ölmekten çok korkmuş. uykuya dalınca nece konuştuğu anlaşılamayan bir orta yaşlı adam yaklaşmış. korkudan tifekle ateş ettim diyor. adam hemen ölmüş. uyanıp uyanmış dedem. asam hala orda. karnı ise açmış. ya oda ölecekti ya da kurtulacaktı. cesedin kolunu kesip ateşte kızarttım, mangal gibi yaptım diyor. közlemiş, insan kokusunu alamamak için aşırı pişmiş şekilde yemiş. o gün öğleden sonra bir köye çıkmış yolu. öylece kurtulmuş dedem. ama bu olayı hala unutmuyor.
olay gerçek dedem ağlayarak anlatıyor. mahkemeye bile çıkarım diyor. bu vicdan azabı ile ölmek istemiyorum diyor.
Serin hikaye.
Deden de az çakal değilmiş. 60 yıl beklemiş. zaman aşımının anasını gondikledikten sonra mahkemeye çıkarım diye artistlik yapıyor.

Bir hikaye. Dedeye afiyet olsun.
8 saatte ceset yiyecek kadar acıkmak bir rekor olmalı.
Bence açlık banane Hannibal şahane. Gizli yamyamlık varmış Içinde. 8 saate herşeyi yiyip üstüne bir de tatlı diye odun ateşinde kürlenmis insan kolu yemiştir.
bu olayı dedemin köyünde herkes bilir. eve ziyarete gelen ahbablar bile anlatsana yılmaz amca gerçekten insan yedin mi diye sorarlar...

dedemin lakabı bu yüzden yamyam yılmaz dır.
ulan oruc tutanlar 16 saat ac kaliyor, 8 saat ac kaldim diye insan mi yenir amk. bence deden cesedi ortadan kaldirmak icin yemis aq.
Dostum deden bahane arıyormuş sanki, ilk fırsatta kolu kesip közlemiş mideye indirmiş.
Meraktan.
dedenin game of thrones dizisindeki thennlerden olduğunu gösterir.

görsel

aha bu sahnenin aynısı lan. burada da gece nöbetçilerinden birisinin kolunu yiyorlardı ya. korkunçlu dede.
DEDEME BU SABAH BURADAKi YORUMLARDAN BAHSETTiM KAFASINI DAĞITSIN DiYE AMA BANA SERT ÇIKTI. ONA GÖRE AJAN MIŞIM BEN. O ADAMIN AiLESi ONU ÖLDÜRMEYE GELECEKMiŞ FALAN FiLAN... ARTIK EVE ALMIYOR BENi.

BABANNEM DE DiYOR Ki, SiZE BAŞKA BANA BAŞKA ANLATIYOR. BANA POPOSUNU YEDiĞiNi SÖYLEDi SiZE DE KOLUNU.... ALLAH AFFETSiN DEDi..
dedeler bile bozdu lan bu yüzyılda.
güncel Önemli Başlıklar