bugün

hep bi tane istediğimdir. sert olurlar ve bu onları çekici kılar bana.
asker oğlu olarak universiteye kadar aralarinda bulunduğum herkez gibi insanlardir öncelikle genel olarakda, kültürlü, bakımlı, sıcak kanlılardır.
BURDAKi YAZiLAN GENELLEMELERLE HiC ALAKASi OLMAYAN KiZLARDiR. (ARADA BAZiLARi HARiC) KENDiM DE Bi RÜTBELi KiZi OLARAK YAZiLAN SEYLERiN NEREDEYSE HiC BiRiNi YASAMADiM. TABi Ki ARALARiNDA BABASiNiN RUTBESiYLE DUNYAYi KURTARMiS KiZ EGOSU DiYE BiSEY DE VARDiR AMA GENELiYLE HAVALi OLUR BU KiZLAR.
Vay anasını yaa... harbiden ben niye subay oğlu olmadım astsubay kızları direk üstüme atlardı amk.
lan yarrak kafası sen onu git başkasına anlat. subay oğlancıkları kadar ezik tipler az bulunur lan. en ufak şeyde baba baba hebele hübele deyip direk soluğu babalarının yanında alırlar, övündükleri en büyük şey kendileri bi halt olmadıkları için babalarıdır.

not: istisnalar hariç.
ulaşamayan kediciklerin karalamaya çalıştığı kızlarmış. tecrübe ile sabittir ki eğer bir subay oğluysanız zaten ulaşmak için çabalamanıza gerek yok astsubay kızları size direk ulaşır.
şu genellemeyi yapmayın artık. lütfen...
aralarında benim gibi anormalleri çıkabiliyor.
sokakta piyade mutfakta mekanize yatakta komando.
ulaşamayan kediciklerin karalamaya çalıştığı kızlardır. zaten biri 'ohoo çok götürdük onları' ve ya 'hepsi kaşar abi bunların' minvalinde entry giriyorsa emin olun bir asker kızına yazılıp yüz bulamamış kişidir.

Edit: genç oğlancıklar rahatsız.
daha hiç tanışma imkanım olmayan kızdır.yorumdan kaçınıyorum.
yine mi genelleme. sözlük bunu insanlara yapma artık.
sevgili yazarlar siz aynı ana- babanın çocukları olarak kardeşlerinizle tamamen aynı özelliğimi gösteriyorsunuz ki bütün asker kızları veya bütün herhangi bir grubun kızları aynı özellikleri göstersin.
Evlenilecek kızdırlar. asker kızları genelde dobra, ne istediğini bilen, bir düzen arayan kızlardır. şımarık, ukala, uçarı vs. değillerdir.
Dışardan gözüktüğü gibi rahat yaşantımız yoktur.Etrafında sürekli her hareketini gözleyen,denetleyen insanlar bulunur.Lojmandan lojmana sürülüp dururuz.okulda,evde düzen kurulamaz bir türlü.tabi türk insanı tanımdan yargılamayı çok sever kesin herkese veriyodur der.ulan 20 yaşıma geldim,lojmandan sevgilisine kaçan arkadaşım olmadı.eğer ben öyle birşey yapsaydım babam isterse suriye'den olsun gelip ağzımı yüzümü dağıtırdı.yani işimiz zor ve hiç te dışardan gözüktüğü gibi değil.
asker oğulları olarak sevdiğimiz insanlardır. incidirler inci.
lokum gibidir. asker oğlu olarak lojmanlarda az hüpletmedim.
asker kızı olarak biz asker çocuklarının genel özellikleri ancak bu şekilde ifade edilebilirdi.

http://http://www.youtube.com/watch?v=4uHho2dfwAknull
erkeksi davranışları içselleştirmiş, babası rütbeliyse insanları aşağılamayı genç yaşta öğrenmiş, pasif cinsiyete sahip insan.
o kız diskoya yada bir bara girdiğinde, eğer o kızın babası iyi bir rütbedeyse, kızın yanında 2 adet dev gibi rütbesiz er verip yollayanın kızıdır.
babası asker olan ve kendisi erkek olmayan evlat.
sürekli bir yerleri havada gezen kızdır. normal bir yaz mevsiminde min. 2 erkekle çıkar. ama bu bir yerlerin havada olması mevzusu biraz da asker çocuklarının yüzündendir, çok yüz verirler çünkü. neyse, en azından benim görebildiklerimdir bunlar.
tabii ki istisnalar vardır. *
(bkz: tadından yenmez hint kuması).
(bkz: kaynana semra)
(bkz: generalin kızı)
gayet anarşik olanları, lisede benim tarafımdan tatmin edilmiş, mutlu yapılmıştır.
genelde asırı havalı olurlar garipdir ki cogunun havalı olmalarına neden olucak bir guzelligi veya zekası yoktur, asırı ilgiyle buyumus sımarık tiplerdir aralarında cok iyi hatunlar yokmudur vardır tabiki fakat cok azdır burnlar.* *
hani milletvekillerinin dokunulmazlıkları vardır ya aha bunlarında sosyal hayatta öyle bir dokunulmazlıkları vardır, genel olarak tanıdığım bütün asker kızları (subay, albay, yarbay asker kızı işte) genel olarak elleri, yüzleri düzgün olur, güzel olmasalar bile daima bakımlı olurlar röfleli saçlar, bakımlı eller ve tırnaklar makyajları eksik olmaz. babaları asker olmasına karşın babalarından aldıkları herhangi bir "disiplin" dayatması göremezsiniz "lan bu nası asker kızı" dediğiniz bile olur. e nolacak onlar babalarının biricik kızlarıyken babalarının ağzına sıçarken 15 ay askerlik yapan askerlerimizin ağızlarına da babaları sıçarlar. etki tepki meselesi.

avrupai ve cool takılırlar, herhangi bir sorunları olduğunda dertleşmekten çekinmezler, babalarına "babişko" diye hitap ederler. benim tanıdıklarımın çoğu tabiri caizse kaşardı. hemen bana mesaj bombardımanına tutup "sen asker kızına nasıl kaşar dersin" demeyin, hiddetlenmeyin bakın ne dedim "benim tanıdığım" diyorum tanımadıklarım kaşar olmayabilir.

orduevinde askerin am.na korlar. bir keresinde şahit olmuştum bi askere ayakkabılarını bağlatmıştı e tabi bende yanındaydım "napiyorsun" dedim "eğilemem belim ağrıyor" sırıtışı ve ukalalığı ile cevabımı aldım sonra ben am.na koydum niye o askere öyle davranıyor diye ayıp lan ayıp kaşar.

hatta bir keresinde alkolün dibine vurmuş sarhoş bir şekilde polis amcalara yakalandığımızda üstelik direksiyonda onlardan birinin (asker kızı canım) olmasına rağmen polisin "ehliyetinize el koyacağım" demesiyle beraber "ehliyetim yok ki" diyip ardından askeri kimliğini gösterip "bu geçiyor mu?" deyişiyle beraber polis amcanın "tamam gençler bi daha olmasın" diyip bizin salıvermesiyle sonuçlanmış asker kızı dokunulmazlığını yaşamış bulunmaktayım.

severim hepsini, canlarım benim...