1. 1.
  hani milletvekillerinin dokunulmazlıkları vardır ya aha bunlarında sosyal hayatta öyle bir dokunulmazlıkları vardır, genel olarak tanıdığım bütün asker kızları (subay, albay, yarbay asker kızı işte) genel olarak elleri, yüzleri düzgün olur, güzel olmasalar bile daima bakımlı olurlar röfleli saçlar, bakımlı eller ve tırnaklar makyajları eksik olmaz. babaları asker olmasına karşın babalarından aldıkları herhangi bir "disiplin" dayatması göremezsiniz "lan bu nası asker kızı" dediğiniz bile olur. e nolacak onlar babalarının biricik kızlarıyken babalarının ağzına sıçarken 15 ay askerlik yapan askerlerimizin ağızlarına da babaları sıçarlar. etki tepki meselesi.

  avrupai ve cool takılırlar, herhangi bir sorunları olduğunda dertleşmekten çekinmezler, babalarına "babişko" diye hitap ederler. benim tanıdıklarımın çoğu tabiri caizse kaşardı. hemen bana mesaj bombardımanına tutup "sen asker kızına nasıl kaşar dersin" demeyin, hiddetlenmeyin bakın ne dedim "benim tanıdığım" diyorum tanımadıklarım kaşar olmayabilir.

  orduevinde askerin am.na korlar. bir keresinde şahit olmuştum bi askere ayakkabılarını bağlatmıştı e tabi bende yanındaydım "napiyorsun" dedim "eğilemem belim ağrıyor" sırıtışı ve ukalalığı ile cevabımı aldım sonra ben am.na koydum niye o askere öyle davranıyor diye ayıp lan ayıp kaşar.

  hatta bir keresinde alkolün dibine vurmuş sarhoş bir şekilde polis amcalara yakalandığımızda üstelik direksiyonda onlardan birinin (asker kızı canım) olmasına rağmen polisin "ehliyetinize el koyacağım" demesiyle beraber "ehliyetim yok ki" diyip ardından askeri kimliğini gösterip "bu geçiyor mu?" deyişiyle beraber polis amcanın "tamam gençler bi daha olmasın" diyip bizin salıvermesiyle sonuçlanmış asker kızı dokunulmazlığını yaşamış bulunmaktayım.

  severim hepsini, canlarım benim...
  4 -1 ... insatiable love
 2. 2.
  genelde asırı havalı olurlar garipdir ki cogunun havalı olmalarına neden olucak bir guzelligi veya zekası yoktur, asırı ilgiyle buyumus sımarık tiplerdir aralarında cok iyi hatunlar yokmudur vardır tabiki fakat cok azdır burnlar.* *
  1 ... walox
 3. 3.
  gayet anarşik olanları, lisede benim tarafımdan tatmin edilmiş, mutlu yapılmıştır.
  ... postsoul
 4. 4.
  (bkz: generalin kızı)
  ... erdem andac
 5. 5.
  (bkz: kaynana semra)
  ... maredelibre
 6. 6.
  (bkz: tadından yenmez hint kuması).
  ... hodan
 7. 7.
  sürekli bir yerleri havada gezen kızdır. normal bir yaz mevsiminde min. 2 erkekle çıkar. ama bu bir yerlerin havada olması mevzusu biraz da asker çocuklarının yüzündendir, çok yüz verirler çünkü. neyse, en azından benim görebildiklerimdir bunlar.
  tabii ki istisnalar vardır. *
  1 ... kasgarli tost
 8. 8.
  babası asker olan ve kendisi erkek olmayan evlat.
  3 -2 ... testerenin sekizinci disi
 9. 9.
  o kız diskoya yada bir bara girdiğinde, eğer o kızın babası iyi bir rütbedeyse, kızın yanında 2 adet dev gibi rütbesiz er verip yollayanın kızıdır.
  1 -1 ... goglgicisimcigi
 10. 10.
  erkeksi davranışları içselleştirmiş, babası rütbeliyse insanları aşağılamayı genç yaşta öğrenmiş, pasif cinsiyete sahip insan.
  3 ... david addison