1. 1.
  Standart yandaş yalanlarından birisidir. Asker derken Hulusi akar ve Hilmi özkök gibileri kastediyorlarsa doğrudur.

  Fakat gerçek askerleri kastediyorlarsa öyle olmadığını cümle alem biliyor. işte kıyamet kadar olaydan bir örnek:

  https://www.sozcu.com.tr/...biliyor-muydunuz-5838458/

  Bu arada sucukçu muhasebecisi'nin mit hakkında fetöcüdür raporu verdiği halde Mehmet dişli'yi neden emekli etmediği veya görevden almadığı da merak konusudur. Hem de 17-25 aralıktan sonra!
  4 -3 ... rumeli71
 2. 2.
  Hilmi Özkök ''kasaptaki ete soğan doğramam'' diyerek fetö'ye dokunmayı reddetmiştir, doğru.

  Fakat Hulusi Akar genelkurmay başkanı olduğunda yıl 2015'ti. Gelir gelmez ilk yaptığı iş de darbenin bir numaralı ismi akın Öztürk'ü hava kuvvetleri görevinden aldırmasıydı. Açıp bakın, bunu darbeden 2-3 gün sonra dönemin başbakanı ahmet Davutoğlu bizzat kendisi söyledi.

  2015 yılında göreve gelen adamın 1 yıl sonraki darbeyi önlemesi istiyorsunuz herhalde. Bu orospu çocukları 40 yıl boyunca yapılandı bu ülkede, 1 yılda temizlemenin imkanı var mı? Biraz mantıklı konuşun.

  Ayrıca dün vefat eden eski genelkurmay başkanımız ismail hakkı Karadayı'nın da özel kalem müdürüydü Hulusi Akar. Fetö'ye karşı en etkili mücadele de onun döneminde başlamıştı, etkilerini bugün bile siyasal islamcılar 28 Şubat diye ağlarken görebiliyoruz.
  1 ... gakgos
 3. 3.
  Ulan, Hilmi Özkök temizlemeye kalksa akp direkt kendisini tutuklardı. Ahmet şık, imamın ordusu isimli basılmamış kitap yüzünden aylarca hapis yattı. Hükümet karşı çıktı mı, hayır. Sanki hiç yaşamadık o günleri, hiç bilmiyoruz. Fetoyu akp bu kadar büyüttü, dokunanın sonu helaktı. Ve bunu devletin kucağındayken yapıyorlardı.

  Bunlar cidden iyi salağa yatıyor.
  1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 4. 4.
  (bkz: at yalanı sikeyim inananı)
  asker fetöcüleri temizlemek için bir şey yapmadı
  asker fetöcüleri temizlemek için bir şey yapmadı
  asker fetöcüleri temizlemek için bir şey yapmadı
  Bırakın doğan güreş, ismail hakkı karadayı ve hüseyin kıvrıkoğlu dönemlerini falan yukarıda görüldüğü gibi 1980'lerde bile Fetullahçılar ordudan ayıklanıyordu.
  2 ... ulusalci yazar