bugün

asıl başlık facebookta ask me sayfasını paylaşan kız olacak. Gelelim bu kıza. Yurdumun şişko ve salak kezban kızlarının ego tatmini amaçlı kullanmaya başladıkları soru sorma sitesi. Ergen olduklarını belirtmeme dahi gerek yok, fakat aramızda mutlaka bunu yapan reşit birçok kezban kızımız vardır. ''Sana aşığım, senden vazgeçemiyorum '' diye yazılan birçok şeyi ciddiye alıp, ''anonimden çıksana ya.s '' diyen türk kızıdır. Tiksiniyorum hepinizden yemin ediyorum ha.
bi boka yaramayan kızdır. Face book'da yüzlercesi mevcuttur zekadan yoksundur.
sayfalarında da hep iltifat ağırlıklı sorular olur, olumsuz eleştiri yok denecek kadar azdır. 1.50 boyunda ki kaşları orman kalın bacaklı kızımız anonimler tarafından adeta bir adriana lima gibi tasvir edilir ve herkes ona ayılıp bayılmaktadır. kızımızın egosu dürüst bir anonim gelene kadar geçerliliğini korur.
twitter da formspring.me sayfasını zırt pırt paylaşan kızın facebook modelidir. bildiğin gerzektir.
keşke yaşamasa da su döngüsünü yavaşlatmasa dediğim kızdır.
Sürekli ilgi bekleyen ve bu yüzden de günde en az bir kere duvarında paylaşan, genelde lise ve ortaokul çağındaki ergen kızlardır.