bugün

asiti kacmis kola nick'li yazarimizin, yazdiktan sonra sözlüge ara verecegini belirttigi entry'dir. zira gözlerinin bozulmasindan korkuyoruz böyle devam ederse.

ayrica 10000 (yaziyla onbin) entry büyük bir dönüm noktasi oldugundan o entry'yi günü geldiginde aftermath basliginin altina bana ithafen yazmasini arz ediyorum. bu istegimi yerine getirmezse ne olacagini düsünmek bile istemiyorum, ihtimal vermiyorum cünkü.

10000. entry'den sonra gelen edit : kendisi bahsi gecen entry'yi annesine ithaf ederek büyük bir cinlik yapmis, ayrica kimse laf da edemez. hemen formata ucundan dahi olsa aykiri bir iki entry'sini sikayet edecegim, silinirse onbinin altina düser yine. ehhehehe.
coca cola nın formülü olması muhtemel olan entry
yazar nasıl olunurun rakamsal ispatı olan entrynin sayı değeridir. helal olsundur.
bu hızla giderse hiçte uzak olmayan bir zamana tekabül edecek entrydir..o gün uludağ'da nefesler tutulacak ve asiti kacmis kola nın bu entry'i nereye gireceği izlenecektir..*
bir ilkokul hesabi yapalim :

günde ortalama 200 entry, haftada bir gün giremese(kisisel sebepler), 6x200=1200

an itibariyla 6974 entry'si var, 7000 olsun yuvarlak hesap;

10000-7000=3000. 3000/1200=2,5. yani iki bucuk hafta, hadi hesapta olmayan seyler oldu, en kötü ihtimal haziran'in sonundan önce vuku bulacak yani bu olay.

bekleyip görecegiz.
bu başlıktan sonra gaza gelerek tahminlerin üzerinde daha kısa bir süre gerçekleşecek ulu ve kutlu an olup , şahsen bizzat kendisini tebrik entrysi gireceğim durumdur
an itibariyle (#364192) entryi ile gerçekleşmiş bulunan olay. buradan 10.000. entryimi kendisine yazmamı isteyen dostlarıma sevgilerimi sunuyorum ama hayatımın biricik değerli varlığı anneme yazmak istedim o entryi. anlayacağınıza eminim.
bana yazmasını beklediğim, ama bunu yapmayarak beni hüzne boğan ve hayal kırıklığı yaşatan entry. * * *
çokta önemli bir kişiye *atfedilmiş entrydir ki hayırlı evlad olduğunu göstermiştir yazarımız. çizgisi zaten belli.
(bkz: sözlük ağladı be) * *
on bininci entry başlığına yazılması muhtemel entry.
(bkz: düz mantık)
üzüntüyle gördumki bu entry uçmuşbir entrydir.(#364192)
budur diye olmaması üzen entry.