bugün

ibnelere her geçen gün zam veriliyor ya bu yüzden hükümete çok kızıyorum.
Kira = 400 TL
Elektrik = 30 TL
Su = 40 TL
Kalan ihtiyaçlar = 120 TL

Bunları toplayın 590 TL eder. Yani evinizi 590 TL ile geçindirebilirsiniz. bu yüzden asgari ücret 590 TL'ye düşürülmeli. Üstüne üstlük bu asgari ücretliler devlete yük oluyor hem de fazladan maaş istiyor.
ayrıca cumhurbaşkanımızın bile 32000 lira aldığını düşünürsek bunlar da 590 tl ile geçinebileceğini söyleyebiliriz.
sen delirmiş olmalısın! entry ve nick uyumu
iş süresindeki ufak bi ayarlamayla halledilir. part-taym yaparsın. beğenmezse elektrik direğine bi ilan asarsın. 100 kişi başvurur. iki parttaym iş bulsa bi asgari ücreti doğrultur.
aynen düşürün ölsün açlıktan millet komple amk.
ulan 1 hafta yoktum ne güzel troll piçlerin başlıklarından uzaktım,gelip ne var ne yok bakayım dedim aynı tas aynı hamam,nerde peçete artığı varsa başka bir bok olamadıkları için gelip burada troll olmuş.
halkın gozune girmek gerek ne dusurmesi aksine yukseltmek gerek seçimler yaklaşıyor.
Trollüğüne seni bi 590 kere s.kerim aklın başına gelir denmesi gereken tespit.
Herkes sizin gibi saksıda yetişmiyor beynini s.ktiklerim.
ülkenin kalkınmasını asgari ücretle geçinemeyen , çoluğu çocuğu olan ailelerin lokmasında gözü olan yazarın yazdığı entry. elektrik,su ve doğalgaza gelen %50 lik zamlar ve üstüne yiyeceklerdeki zamlar yüzünden geçinemeyen çok aile var. tabi ki bu yazar asalak ve düşüncesiz bir beyinsiz olduğu bunları ekonomik kalkınmaya bağlıyor. (bkz: cahille etme sohbet her sözü bir baş incitir)