1. 1.
    Akplilerin ve mhplilerin oylarıyla reddedilen iyi parti teklifi.

(bkz: ver mehteri ver)

https://www.aydinlik.com....dildi-politika-kasim-2018
    12 -3 ... hepinizi sevmiyorum
  2. 2.
    el veriyorum. yaz beni de kampanyaya.
    1 ... alpertunna
  3. 3.
    gelir adaletsizliğine bir nebze derman olacak teklif.

olum o bu değilde geçim çok zor. asgari ücretten az fazla zam alıp ev geçindiren çocuk büyüten insanlar var. hiç mi vicdanınız yok zırtolar.
    5 ... evli bedelli torpilli
  4. 4.
    malum şahsa oy verenlerden sike sike vergi alınması gerekmektedir, o yüzden katılmıyorum bu teklife.
    4 -1 ... simdiamarigadusunsun
  5. 5.
    mileti ağzından düşürmeyenler millet yararına bir şey olmaması için mücadele ediyorlar. enteresan.
    5 ... true
  6. 6.
    şaşırtmayan olaydır. akp lileri programlamışlar resmen. muhalefetten herhangi bir teklif gelirse ne olduğunu hiç bilmeseler bile direkt hayır oyu için el kaldırıyorlar. o kadar enteresan saçma sapan aptalca ki hani acınası bir durum olmasa insanın gülesi geliyor.

defalarca akp lilerin isyan ettikleri şeyleri muhalefet meclisten oylamaya sundu tamamı reddedildi. mesela feto meselesi. mesela türban meselesi. mesela son donarak şehit düşen askerlerimiz için araştırılma yapılsın meselesi. tamamı akp nin oyları ile reddediliyor. öncesine bakıyorsun iğrenç bir ajitasyon yapmışlar bu konuların tamamında. bu konuların tamamında ya chp yi ya kılışdarı suçlamışlar ama meclise önergesi verilir verilmez reddediyorlar. bu ülkenin yüzde 50 sinin nasıl bir akıl tutulmasında olduğunun göstergesi bu. kendi yararlarına olacak hiçbir şeye evet demeyen bir partiyi 16 senedir iktidarda tutuyorlar.
    7 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    Reddedilmesi normal çünkü bu olacaksa bile bunu hükümet getirmeli ve gerekli pr çalışması yapılarak oya tahvil edilmeli.

Neden iyi partiye ya da başka partiye gitsin oylar.
    2 ... sassanach
  8. 8.
    vergiler biraz daha yükselsin denilseydi onaylanırdı. çünkü millet sevdalısı, vatandaş sevdalısı kişiler onlar. yol yabtı vatandaş! sen de alkışla, yol yersin aç kalınca.
    5 ... lagavulinvebazlama
  9. 9.
    çomar ve lgbt'li alperenler tarafından coşkuyla karşılanmıştır eminim. *
    3 ... diskapininmandali
  10. 10.
    liberal demokrat parti taa 20-25 yıl önce parti propagandasında dile getiriyordu bunları. asgari ücretliden, esnaftan vergi alınmasın, dar gelirli boğulmasın diyordu besim tibuk ve diğer partililer ama kime anlatacaklar tabii.

ilginçtir ki liberal yönetimlerin önceliklerinden olan düşük vergi politikasını bugün solcular da destekliyor, hatta en çok onlar istiyor. az kaldı yakında bırakınız yapsınlar demelerine :D
    3 ... hubel