1. 184.
  gözünüz doysun gözünüz aç kanaralar birde hala utanmadan zam gelsin diyorsunuz.

  500 lira olmalı yok yetmiyor diyen sktrsn gitsin.

  her vasifsizin elinde bir ayfon sonra diyorlar.asgari ücret az efenim bunları falakaya yatircan moruk.

  bu ülkede sadece sen yoksun dini kardeşimiz olan suriyeliler, iraklılar, afganlılar da var.

  biraz da suriyeli kardeşlerinizi düşünün.
  1 -4 ... s h a k t a r v8
 2. 183.
  (bkz: yav bi siktir git bilader kafa mi buluyorsun amk).
  2 ... babuga
 3. 182.
  Aynen. Harca harca bitmiyor mübarek.
  1 ... otisabim
 4. 181.
  Güzelden sonrasını okumadım.
  1 ... ortaklasmamis elektron
 5. 180.
  hahahhahahahahah. Ulan aylık 200 - 300 Tl köşeye attığınız için mi mutlusunuz ? Beyninizde ki nöronlar horon mu tepiyorda bu tür şeyleri buraya yazıyorsunuz ? Yaşamak sadece siktiğimin ülkesinde ''hayatta kalmak '' değil. siktir git 1 haftalık yaz tatiline çık bakalım orta düzey bir yerde bakalım o göt zoruyla biriktirdiğin para nasıl hiç oluyor ?
  1 ... tanrinin adami
 6. 179.
  Güzel bir tespit.sevgili kardeşlerim bu ülkede söylemlere göre ülkemizde çalışanın yüzde 60,70i asgari ücret çalışanı.bunun büyük oranı mevcut hükümet yanlısı ve birşekilde birşeyler yapıp yaşıyorlar ve hayatlarını sürdürüyorlar.arada hiçbir şekilde hicbirseyden nemalanamayan birkaç cılız diye tabir edebileceğimiz kuzu sesi çıkıyor oda yaşam belirtisi gösterip arada kaynamamak için.düşünsenize ses çıkarmayıp ölü gösterildiklerini ve kayda geçtikten sonra yaşadığını ispatlamaya çalıştıklarını.

  Tabi bu arada kuzu olduğunu bildiği halde aslan postu giyerek kendi kandırmaya çalışanlar var.yapmayın böyle arkadaşlar.diyelim ki giydiniz ne olacak size anlatayım.öncelikle kalıptan fire vereceksiniz kesin.hadi kalıba uydurdunuz,bunun yürümesi,koşması,avlaması,kükremesi var.ek olarak ortamınız otomatik değişecek.bi kere sizin gibi kuzuların yada daha alt gurupların size yaklaşmasını beklemeyin.

  Muhtemelen ilk ziyaretçiniz kendini uyanık sanan tilki olacak hadi onu kalıbınızla bertaraf ettiniz,sırada sizi sınamaya çakal gelecek size belkide dans teklifinde bulunacak siz sevmekten başka birşey bilmiyorsunuz mecburen reddedeceksiniz açık verirseniz yandınız.hadi onu atlattınız sırada en korktugunuz kurt var sizi uzaktan súzecek korkularınız depreşecek en ufak açık etmeniz canınıza mal olacak.diyelim onuda atlattınız benim sevdiğim sevimsiz aslanları en çok huzursuz eden sırtlan var.hadi onuda geçtim birebir sizin gibi aslan çıktı işte o zaman yandınız kıvırma payınızda yok.sonuç tue end.

  Yani demem o ki başınızı gereksiz derde sokmayın.ağrımayan başınızı ağrıtmayin.haklı olduğunuz davadada sonuç ölümde olsa geri vites yapmayın.ya olduğunuz gibi görünün yada gördüğünüz gibi olun.
  2 -1 ... umman aga
 7. 178.
  Tüm hayallerinizden ve bir kısım ihtiyaçlarınızdan vazgeçtiğiniz an yetiyor tabi. Neden yetmesin?
  3 ... kanatsiz turna
 8. 177.
  25-30 yaşına gelip ananızın babanızın yanında durursanız yeter.kira ödemezsiniz en azından *
  2 ... kaprisliboy
 9. 176.
  Asgari ücret birine yetmiyorsa bilin ki o adam lüks tüketmeye alışmıştır. Onun dışında fazlasıyla yetiyor.
  -4 ... hedefi 2023 olan adam
 10. 175.
  tuzu kuru troll hesabıyla normaldir.
  1 ... usualsuspects