bugün

popülerizmin köpeği olmuş kişilerdir. cocukları bir şey isteyince para yoktur veya ailesi para isteyince yoktur ama ona para vardır öncelik ıphonedir ilginc.
sonra açız derler evet.
bende ipad mini var, kullanmamın en önemli sebebi boyutu çünkü aynı zamanda E-book olarak kullanıyorum. Kitap boyutlarına tamamen uyuyor. Diğer türlü apple ürünleri gerçekten kullanılacak bir ürün değil.

o yüzden bir insan parasının ciddi bir bölümünü, iphone'a veriyorsa sadece özentilikten ve arkadaş ortamından etkilendiği için veriyordur. Benim gözümde başka bir izahı olamaz.
36 ay vade ile bir adet ıphone hediye etmektir.

Bencede asgari ücretle çalışsın yoksa ülkenin dengeleri bozabilir.
2 sene haricinde hayatım boyunca hiç telefon kullanmadım, eksikliğini hissettiğim tek nokta ise aile içi acil durumlar oldu. oldum olası ne kullanmayı becerebildim, ne de sevebildim şu cep telefonlarını. geçmiş zamanda turkcell'in kmt biriminde çalışmıştım ordan da biliyorum, büyük ahmaklık. ulan telefon daha piyasaya çıkmadan sipariş veriyor adamlar. sorsan götünde don yok, ama taksitle dünyayı satın alırlar.
Ben hiç görmedim bu tiplerden ne zaman bir asgati ücretliyle konuşsam telefonu eski birşey oluyor çoğunda samsungun tuşlu telefonu var lan.
Ulkemin asgari ucretlisi iphone kullanamayacak mi !!! sosyal medya ya jet hiziyla baglanip gundemi takip edemeyecek mi !!!
Gerekirse makarna yer , bebeginin sütünden keser , hergun iki dal sigarayi otlanir , evindeki suyu aritmadan gecirir o iphonu alir . .
O iphone onun nakitidir , hazir parasidir , piyasada aninda alicisi vardir , alsa ertesi gun satip 2 bin tl zarar etse bile o iphone elinde olacak , olmalida ..
Uzun lafin kisasi .
(bkz: ye kürküm ye)