bugün

seçim değil kader. yediğim darbe. ne diyelim hayat utansın aq.
bile bile aseksüel değilim de... şeklini şemalini unuttum aq.
sayılıyo mu bu?
çok gerekli bir durumdur.
Aseksüellik hayvan ve dolayısıyla insan doğasına ters. Yani seks bir içgüdüdür. Beslenme ve barınmadan sonra gelen en önemli evrimsel içgüdüdür hayvanlar için. Ama sürekli sekse yönelim insanı insanlıktan çıkarır hayvanlaştırır. Kıssadan hisse yerine göre aseksüel ki bu zamanın %85+ lık bir kısmı olmalı ki yalnız fiziki değil düşünsel olarak da öyle geriye kalan kısımda ister düşün ister seks yap sana kalmış.
Tercih meselesidir. Depresyon döneminde libidonun düşmesine bağlı sıkça görülür.
sanki herkes biriyle sevişmeye mecbur. millette gereksiz bir saçma sapan üreme gerizekalılığı var.
31 den sıkılan yazarları ifşa etmiştir.
aha ben.
Sınava +30 puanla başlamak gibi birşeydir.
Varsa böylesi, başını secdeden kaldırmasın.
Bu boktan muhabbete mahkum olmak, sınavda integral çözmek zorunda kalmak gibi birşey.

Kim ki aseksüel olmuş, onun elisisi de kurtulmuş demektir.
Gider kalem tutar o eller artık.
Hiçbir tarafa ilgi duymamak demektir. Erkeğe de, kadına da, ördeğe de, damacanaya da, topuklu ayakkabıya da, kavuna da, şeftaliye de...
bulunduğum durumdur. ama bir gün aseksüel olmaktan çıkarsam hetero mu homo mu olurum bilmiyorum.
Asla inanmadigim seksüelizm.
hormonlarını aldırmış olması gereken kişidir.
hayır yani, madem aseksüelsin masturbasyonla, boşalmayla falan da uğraşma.
olması gerekendir, zirvedir, soğuk ve yalnızdır. işi gücü bacak arası olan okumuş veya okumamış sapık ayak takımı sizle, dalga geçer, sizi küçümser, sizi dışlar.

(bkz: melek kadar temiz olmak)
filozoflara bakınca yüksek zekalı insanlarda daha sık görüldüğü anlaşılan durum. buna psikolojik rahatsızlık diyende siktirsin gitsin azıcık freud kassın *
kadere boyun eğmektir. züğür tesellisi de olabilir bilemedim.
psikolojik etmenlerden ve depresyondan kaynaklı olarak bazı insanlarda uzun sürebilen durum.
aşmış insan olmaktır. haklı bir gurur vesilesidir.
aynı zamanda kadınsa ve çocuk sahibi olmak istiyorsa sperm bankalarına müracaat etmesi gerekir.
güncel Önemli Başlıklar