bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dışlanmışlık duygsu tavan yapmış alkolizmin esiri olmuş güzel insanlardır.

sene 1960 falan. kızılaydan taksim meydanına gitmek amacı ile bir dolmuşa el ettim , durunca da bindim. yolculuğun ilk başlarında herkes sakin usluydu. polatlı, eskişehir yalova derken feribotla karşıya geçme faslına geldik. olanlar da tam burada cereyan etti zaten. arkamda oturan çiftten sesler gelmeye başladı önce, dedim genç bunlar yiyişirler sıkıntı yok. lakin bu kadar masum değildi herşey. onlardan feyz alan diğer yolcular da kadınlı erkekli-kızlı ibneli başladılar yalaşmaya. gözlerimin önünde o ana kadar şahit olunmamış bir iğrençlik gösterisi sunulmaktaydı. birbirinin üzerine çiş yapanlar, erkek erkeğe kılıççılık oynayanlar, yiyişenler, yalaşanlar... ben kustum tabi hemen, dayanamadım fazla. gerçi o sahneyi şahin k abim görse o bile tiksinirdi. neyse efenim bu sapıklar ordusu beni de aralarına aalmak istedi. ufaktan elleşmeler, dokundurmalar falan... dedim durun! ne yapıyorsunuz? ben sizin bildiğiniz tiplerden değilim, böyle bir pisliğe alet olamam... demez olaydım içlerinden adının ahmet olduğunu diğerlerinin seslenişinden anladığım yumuşak görünüşlü olanı bana yaklaştı. lan dedi , ben daha ölmedim! aramıza katıl seni zevkten yıldızlara uçurayım dedi nedense bir anda. ben korktum haliyle. akabinde can havliyle denize atladım hemen. yoldan geçen bir taxiyi durdurup bindim ve hemen newyork'a gittim.

o gün bu gündür günde 2 galon rakı içer, 250gr eroin alırım. kendime gelemedim.
    2 -6 ... happylover
  2. 2.
    (bkz: çoluk çocuk yazarlar)
    1 -2 ... oneqeno
  3. 3.
    sözkonusu dolmuş bir zamanların trendi "minibüs genelev" ise gayet normal durum. yani hiçbiri ile ilgilenmiyorsun ne işin var orda değel mi? *
    ... bugsbunny
  4. 4.
    bir de escinsel oldugu icin otobusten atilanlar vardır ki sormayın gitsin.

en güzeli adam gibi adam olmak. hiç bi yerden atılmazsın.
    1 -1 ... minik mavi balina
kapat