bugün

hayatın geri kalanında asansörlerden uzak durmayı sağlayabilecek, en yakın katta inilmesini gerektiren durum...
sahin k'nın eşcinsel atraksiyonu bulunmadığını,onun eşcinsel olmadığının ispatı kabul ederseniz,pek de sorun olmayacak durum,tersi mi? düşünemiyorum bile...
(bkz: zaman kötü kolla götü)
sahin k'nın gerektiinde eşcinselliğe de sıcak baktıgı düşünüldüğünde ilk katta inilesi durumdur. Çünkü zamanında leman'ın yaptıgı bir ropörtajda parası dolgun olursa eşcinsel film de çevirebilceğini hatta pasif rolde de olabileceğini söylemiştir.***
rocco siffredi ile kalmaktan daha uygun olabilecek durum.bir de rocco ile şahin k kalırsa,işte o zaman yıldız savaşları yaşanır.
+Stop tusuna bas yavrummm
-Heiynnnn
-kaça basayim abi
+lan bana öyle basayim diyipte azdırma
-tamam tamam abi kussura bakma
+heh akıllı ol şöyle
-aa asansör kitlendi
+dur ben de sana kitliyim
-imdattttttt imdatttttt
(bkz: alacakaranlık kuşağı)
asansörde şahin k görüldüğü an jet hızıyla merdiveni inmek/çıkmak daha hayırlıdır. fakat dalgın anımıza denk geldi ve asansörde şahin k ile başbaşa kaldıysak elektriklerin kesilmemesi için dua etmekten başka çaremiz yok.*
-asansörde kaLdık napacaz simdi?
-ne yapacağızı var mı sevişecez!!
-hı?!
-heheh..soyun bakim!
-ama ama...
-evet am'a
(bkz: aLLah korusun)
herkesin başına gelebilecek yadırganmaması gereken durumdur.ayrıca ben ondan ne korkcam o benden korksun...
-kaçıncı kata abi
-tamam siecem dert etme
-hönk
(baba kafaya koymuş bikere)
- abi kaçıncı kata çıkıyorsun?

- kaçıncı katta istersen yavrum.

- abi sen ne yapıyorsun öyle?

- korkma yavrum acımayacak.
(bkz: kredi kartı borcumu asansörde ödedim)*
Korku ve gerilim dolu dakikalar...
Gay olunması halinde sevinçle karşilanacak durum.
(bkz: asansörde liv tyler ile başbaşa kalmak)
(bkz: fantasy becomes reality)
- yavrum ben asansordeyken senin bindiğini cumle alem gorduya şimdi versende verdi derler, vermesende verdi derler en iyisi beni ugrastırma ver kurtul!
- haklısın abi nede olsa tecavuz kacınılmazsa zevk almaya bakıcaz.
(bkz: korkuyoruz lan)
soyadınızın k olması ile sonuçlanacak durum .. hatta duruma göre k yerine g ve hatta yumuşak g bile olabilir ..
karşı tarafa korkulduğunun belli edilmemesini gerektiren eylem. Mazallah sakata gelinebilinir *. Konuyu başka yönlere çekmek kişinin karına olacaktır.
bir diğer kattan çılgın sekreter Jaleyi * almak beklenen sondan kurtulmanızı sağlayabilir
son derece tehlikeli ve korkutucu bi andır yapılacak tek şey yardım istemektir!

ş.k:kocum sen kaval çalmayı biliyon mu kaval?
-ama.. ama abi ben bu muhabbeti biyom!!!
ş.k:(bıyıklarını burarak pis pis bakar)
-imdaaaaaaaaaaaaaattt!
(bkz: aman tanrım)
(bkz: çeviri ünlemler)
intihar edilmesini gerektiren durum