bugün

içler acısı durum nedir tatmış adamdır.

sıçmakla kalmıyor sıvıyor da. buyurun :

http://www.youtube.com/watch?v=40kNrIphSLk
tüy dikmesi gereken adamdır. dikilmez de lan vıcık vıcık vay mna koyim kuscam.

edit: ayrıca bu videoyu paylaşan insancığın da ta amına koyim yazık ulan adama.
(bkz: daha da binmem o asansöre)
6 ay çıkmaz onun kokusu *
(bkz: paylaşım için teşekkürler)
sıçıp batırmak deyiminin pratiğidir.

abi sakin olsana naptın öyle ya! ya duvara yaslayıp oraya sıçmak ne demek anlamadım! yer çekimi diye bişey var gözünü seviyim ya. tamam durum vahim. tamam allah kimseyi düşürmesin ama metanetini koru iki dakka. gömleği niye bok ediyosun?
asansörün düğmelerine sıçmadığın kaldı bi tek. sonra gömlekle silip üstüne geri giydin, bütün sözlük kusacaz şimdi.

ya oldu diyelim işte size plan:

hele önce o ceketi bi çıkar. kıravatı çıkar. hah tamam. şimdi ceket tuvalet, kravat tuvalet kağıdı tamam mı? bitmedi sonraki postalarda ceketin kolları tuvalet kağıdı olsun. ama adamın yaptıklarının kokusu buraya kadar gelmiş gibi hissettim bi an. sonra ceketi bohça gibi bağla. üfff!

(bkz: bok muhabbeti)
(bkz: şerefsizim tuvalete gitmem lazım)
(bkz: acil)
insanın içinde fırtınalar estiren, duygu kaosu yaşatan haberdir. üzülsem mi, iğrensem mi ne halt etsem bulamadım.
götü sıkışan insanın aklının doğru çalışmayacağını kanıtlamış adamdır. ya da sıradan bir mal. götü asansör kapısına sürtmek, oraya sıçmak nasıl bir mantık ürünüdür yav?
organların en sonunda müdür olarak götü seçme sebebini açıklayan video. haksız mılar şampiyon?
bokunda çürüyerek ölmemsi mümkün insandır.
çok fena acıdığım adamdır. muhtemelen delirmiştir.
o adamın orda yaptığı her şey normal karşılanmalıdır.onca saat o halde tavan bile sıçmak isteyebilir. insan psikolojisi o halde her şeyi yapabilir.
video bir senaryodur. kısa filmdir.

nasıl bu kadar insan gerçek zannedip yorum yapar? hayretler içerisindeyim.

bu arada bir kurgu olarak kötü müdür? değildir.
bok götürür o asansörü birdaha binilmez efendim.
otopsi videosunu bile geçen videodur iğrençlikte. izledikten sonra büyük bir tiksinti hissedilir. izleyen kişiye acilen "fake o fake" denilmelidir ki iyileşme belirtileri gözlemlenebilsin.
asansörü foseptik çukuruna çevirebilecek potansiyele sahip olan adamdır.
bence ortada komik bir görüntüden çok dramatik bir görüntü var. buna gülebilen insanların olması acı verici. insan ne zaman nerde nasıl durumlara düşeceğini kestiremiyor. senaryo ya da değil, gerçek ya da değil beni ilgilendirmiyor. benim gördüğüm insanın acizliği...
ishal iken herhangi bir asansöre binmeden önce defalarca düşünmenizi gerektirecek sonu acıklı ve hüzün verici bir vaka.
ezkaza yolu çöle düşse orada da destansı şanssızlığının devam filmini çekecek adamdır.
asansördeki kameranın gözünden 41 saati şöyle geçirmiştir: http://video.uludagsozluk...sur-kalan-ishal-adam-297/
ilk izlnediğinde gülme krizine sokabilecek anlara sahipken, ikinci kez izlendiğinde çok da güldürmeyen, hangi amaçla yapıldığı merak edilen komik video.
çölde sikilen kutup ayısından beter duruma düşmüş şahıs.
izlediğimde tam da karar veremedim, ihmal kurbanı değil kaza kurbanı değil adını sen koy.
asansöre her bindiğimde aklıma gelen olay.
ilk seyretme 6 ay önce olup, bu yüzden; ilk önce tuvalete gitme, sonra asansöre binme isteği oluştu.
adam iyi bari bokunu yememiş dediğim video. (bkz: ıyk)
asansöre binmeden evvel tuvalete gidilmesi gereğini yüzümüze çarpan olay.
"hem yumuşak,
hem hesaplı" solô beyi

solo 72'lik tuvalet kağıdı virali.
güncel Önemli Başlıklar