bugün

bazı insanların asansör fantezisi olur. bir asansörde kalıp sevişmek olabilir.

levis'ın elevator fantasy* reklamı da var ayrıca.
izlemek için tıklayınız:
http://www.youtube.com/watch?v=t_5o4b9aC4w
en yaygın fantazilerden biridir. heleki sarışın komşu kızıyla asansörde kalmak.
(bkz: fantezi) (bkz: kızlar tuvaleti fantezisi)
bu olayın en güzel tarafı kızın, "asonsörde kamera vardır belki dur yapma!" demesidir.
asansörde dinlenebilecek müzik türü, serbest çalışma.
(bkz: asansör ve damacanam)
asansörde güzel komşu kızyla kalmak bu fanteziye dahildir.
(bkz: stopa bas stopa)
-bas beşe bas beşee!
-oye!
gibi repliklerin fazlaca kullanıldığı fantezi türüdür.
(bkz: asansör boşluğuna düşmek) Korku filmi çeksem direk bunu yansıtırdım.Düşünsenize erkek ile kadın soyunuyorlar tam başlayacakken halatlar kopuyo 15.kattan boşluğa düşüyorlar. (bkz: belki daha önce denendi)
fantazilerin babasıdır. güzeldir.
alışveriş merkezlerindeki yeni tip asansörlere ana avrat sövmek sonucunun doğduğu, bir kadın bir erkek olmak üzere iki kişiden oluşan ekibin gerçekleştirdiği nadide eylemdir. yeni tip asansörlerde çok hızlı be abicim. 5 katı 30 saniyede çıktık iyimi. olacak iş değil çok kızdım.
- geldik hayatım
* bas 5 e bas 5 e
adrenalinin tavan yaptığı, dar alnda kısa paslaşmaları sevenler için en uygun bölgedir.
(bkz: otisabi ve mp3lü kız)
asansöre bindim 9 kat çıkacağım. 2. katta durdu ve durmaz olaydı...
bir hatun bindi ama sadece bindi yani..
herkezin başına gelebilecek bir durum ***
asansöre binilir, gözgöze gelinir, aynı şeyi mi düşünüyorsun? bakışı atılır, stop düğmesine basılıırr... tam olaya girmişken. * asansörün haraket etmesiyle bütün film kopar, biter, dağılır, şevk mevk kalmaz adamda.
(bkz: asansörde iki erkek bir kadının kalması)
(bkz: asansörde yazı tura atmak)
(bkz: bi daha atalım)
(bkz: tüylerim tiken tiken oldu ha)
sabah 4-5 gibi herkesin uyuduğu bir saatte yapıldığında ne zaman biteceği sadece size kalmış olan fantezidir.
asansörün göt kadar olduğu , aynı zaman da mini etekli bir hatunla binildiğinde insanın kendisine hakim olması gerektiği yer.
DAr alanda kisa paslasmalar yapmak gibidir.
derin bi sesliliğin tavan yaptığı yerdir. Hele ki birbirinden hoşlanan ama belli etmek istemeyen iki komşu arasında çok spesifik duygular yaşanır.
http://video.uludagsozluk...%9Fen-day%C4%B1lar-60160/

bir o vardı onunda anasını siktiler.

dayılardan sonra mazide kalan, asansörde fanteziyi geçtim, asansöre binmekten soğutan, soğunan, sorgulatan... hay arkadaş bu neymiş lan.!