bugün

anlamanın mümkün olmadığı sınıftır.

yav tamam iş kazasıdır, olur böyle şeyler. her gün televizyona çıkmayan onlarca iş kazası meydana geliyor. hiçbiriniz gıkınızı çıkarmıyorsunuz. bugün ne oldu böyle? iktidara yüklenmek için malzeme çıktı değil mi?

yok yani bu kadar hümanist olduklarını bilmiyordum ben bu tiplerin. dün geceden beri slogan da slogan...

gidin ailelerine baş sağlığı dileyin önce!

şov yapılacak zaman değil!

devlet bütün imkanlarıyla seferber olmuş olayı nedenleri ve sonuçlarıyla inceleme altında tutuyor zaten.

kuru kalabalık yapmayın. azıcık akıllı olun be!
bir gün bir iş kazasında ölebileceğini düşünmeyen kişi söylemi. yazık.
yaygara koparmak haklarıdır;ancak iktidardan şikayetçi oluyorsan da seçimlerde gereğini yapacaksın.hem dert yan hem de yine aynı partiye oy ver.o zaman dert yanma,şikayet etme hakkın olmaz.soma faciasında olduğu gibi devlet nedenleri ve sorumluları bulmak için inceleme başlatmış(!).soma faciasında ne olduysa aynı olur.
ailesinden biri bu şekilde ölse şu cümleleri kurabilcek mi ? diye kendi kendime sormama sebep olan yazar kişisinin fikridir.
umarım baban o olmazsa çocukların böyle bir kazada ölür de görürüm seni denilesi yazar söylemi.
Not:ne söylediğimin farkındayım ama böyle öküzlere bunu söylemek gerekir.
Haklı olan millettir hiçbir şey olmamış gibi evde oturmaktan iyidir. 5600tl ceza kesip inşaat iznine devam ederek seferber olan devlettir. (bkz: hükümeti savunmak)
uc bes kisi öldü diye olay cikariyorlar iste.

gecende de soma mi ne biyerde maden kazasi olmustu 302 madenci ölmüştü. gormediniz mi yetkililer nasil cezalandirdi sorumlulari. o gun bugun maden artik cok guvenli.

firsatcilarin isleri bunlar hep.
olmadi cehape.
o da olmadi kurtler yapmistir.
Vicdansız, insafsız demenin bile kar etmediği kişilerden birini daha ortaya çıkaran başlık. ulan adamlar üç kuruş kazanıpta evde çorba kaynasın diye ölüyorlar. Olmuşla olacağa çare yok eyvallah ama ne kadar yaygara koparılsa haktır. Ölüm olmuş evlere ocaklara ateş düşmüş daha ne sağından solundan bakıyonuz mevzuya.
Entry i yazan kendini darı ambarında sanmış. Kim aylık 800 tl ye çalışıp ölmek ister ki. Kim o kadar mal olabilir ki. Tabii ki yaygara çıkacak.
tipik akpli soylemidir.
evet hükümet her zamanki gibi üzerine düşeni yapıyor, protesto eden işçi yakinlarına ve sendikalara saldırıyor.
peki anti ampulcü arkadaşlar. bunun siyasete dökülmeden önce taziyesi olmalı bence. sizce doğal afetler falan da akpnin suçu tabi ama ben böyle düşünüyorum. bsg.