1. .
  asansörü çağırmak amacıyla her kata çağır butonu konulmuştur. seri eksi oy veren ibnenin asansör kullanan hali de böyledir. kendisinin bulunduğu kata o asansör gelene kadar sürekli düğmeye basar, düğmenin anasını beller. sonra işin yoksa asansörcü çağır, gelsinler tamir etsinler.

  yiyorsa gömlek düğmeni de sürekli ilikleyip açsana. bakalım annen düğme koptuktan sonra seninle uğraşıp düğmeyi dikecek mi?
  12 -1 ... salca
 2. .
  genellikle işik sönmesin diye her katta düğmeye basan tiplerle aynıdırlar.
  1 ... historiadeunamor
 3. .
  bu tipler çok sabırsızdır. istediklerinin anında olmasını isterler. olan elbette ki asansörün düğmesine olur. bunların asansörün civarından acilen uzaklaştırılmaları yada tek başına düğme ile başbaşa bırakılmamaları tavsiye edilir.
  ... invincible
 4. .
  seri eksi oy veren ibnenin kankasıdır.
  1 ... swastika
 5. .
  "daha çok basınca hızlı gelecek"diyen ibnedir..
  ... balta
 6. .
  o halde bir çoğumuz ibneyizdir.
  2 ... ağıt
 7. .
  asansör düğmesini mouse sanan şahıstır.
  ... tepesersemi
 8. .
  muamele çekilmesi gereken ibnedir. hadi yeni asansörler neyse ama eski asansörlerde asansör hareket ederken düğmeye basınca kabin ışığı sönüyor. e pek tabii düğmeye basan kişinin yediği küfür artıyor akabinde dayak yeme ihtimali maksimuma ulaşıyor.
  ... god hates us all
 9. .
  bi de gideceği yöne basacağına tüm düğmelere basanlarıda vardır. örneğin yukarıya basacağına her iki düğmeye basarak aşağıya inen asansörü durdurup binen, sonra o asansörle birlikte aşağıya inip tekrar yukarı çıkarlar. *
  ... tinnitus