bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Özellikle lise yıllarında yazılan kompozisyonlarda teknolojinin zararlarından ve yararlarından bolca bahsedilmektedir. Teknolojik gelişmeler günlük hayat insanı tarafından iyi karşılanırken * , griinpiisci tabaka diye tabir ettiğimiz kimselerce zararlı bulunmaktadır *
  Tabiidir ki teknolojik gelişmeler iyidir veya kötüdür diye kesin bir yargıya varamayız.

  Ama sokarım asansör boşluğunu elimden alan teknolojiye arkadaş. *
  Ne kutsal bir yerdir o asansör kapısının az gerisinde duran * dibi gözükmez boşluk... Küçük çocuklar çişi geldiğinde buraya işer, erik yiyen genç çekrdeyini, şam fıstığı yiyen baba kabuklarını buraya atar. Hiçbir zaman dolmayan çöptür asansör boşluğu.

  Bu boşluğu çöp olarak kullanmayan insan açıldığında bir zarın neye benzeyeceğini gözünde canlandıramaz, hayatta başarılı olamaz, yaratıcı değildir bir kere.

  Asansör boşluğunu çöp olarak kullanmak iyidir, güzeldir, seks şansını arttırır ve asansör boşluğunu çöp olarak kullanmak ardarda defalarca söylendiğinde anlamsızlaşmaktadır.
  1 ... zuhrevi hastalik
 2. 2.
  asansör boşluğunu çöp olarak kullanmak bize has bir davranıştır. hatta oraya işeyenler, izmarit atanlar, yangın çıkaranlar ve sonra yangını söndürmek için bir daha işeyenler, kova kova su dökenler. tasvip etmiyoruz tabi. asansör sevişmek için vardır. pisliğe gerek yok.
  2 ... metalt
 3. 3.
  balkonda serinlemeye çalışan insan kafasını çöp olarak kullanan öküzlerin evrimleşmeleri açısından farklı bir tercih seçeneğidir.
  ... rdysnm