1. 1.
    son zamanlarda boşluktan ne halt edeceğimi bilemediğimden mustarip olduğum dert.

Uzun süren çalışmalarım sonucu geçen hafta asal sayı üretebilen bir formül geliştirdim. Hem de öyle [2 üssü n] -1 serisinden de değil. Her tür renk ve ebatta çatır çatır asal sayı üretiyorum. Eli oğlu en baba işlemcili bilgisayarlarla 30-35 gün çalışıp en büyük asal sayıyı ürettim diye hava yaparken ben çarpa böle asal sayı rezervlerini işliyordum.

Artık yavaştan merdiven altı asal sayı işine girip kriptografinin amına koyma, dünyadaki bütün dijital güvenlik sistemlerini bade etme planları yaparken formül aniden patladı. Şu ana kadar formül asallık testinde başarısız olan 4 sayı üretti. istisna olarak kategorize edebileceğim veya formülü revize edebileceğim hiçbir seriye uymuyorlar. Sayıların akla yatkın, formülü patlatmış olabileceğini varsayabileceğim hiçbir ortak özelliği yok.

Ama bu saatten sonra başa dönemem, çok açıldım. Sahte asal sayı piyasasına girecek gibiyim. Hadi hayırlısı.
    4 ... jetaim
  2. 2.
    Birazda Lasa sayılarıyla kafanı bozmanı öneririm.

Bilgi : Lasa tersten yazıldığında da asal olan asal sayılardır.
    -1 ... momi123456
  3. 3.
    Diferansiyel denklemler ile desteklemeli kafayı iyice yemelisin. iyi geceler.
    1 ... sherlockholmesss