1. ?.
  kim ne derse desin benim gözüm de ( ki sikiyim benim gözümü pek değerli olmasa da bir kıymeti harbiyesi her daim bulunmaktadır bu konuda) asıl troll bunlardır.

  aramadan sormadan başlık açan, açılmış başlığı mükerrer bir şekilde tekrardan sözlüğe katan ve uyarmanıza rağmen,
  "boş geç be hacıt yeaa. takma sözlüğü bu kadar!" diye bir de artistlik yapar bu amın evlatları. sizin ben o kafanızın içindeki olmayan beyni sikiyim şuursuzlar. sonra bakıyosun troll lere bok atıyorlar, sözlüğün gidişatından dem vuruyorlar, demokratik bir ortamın eksikliğinden bahsediyorlar.

  sanki parlemento burası amk. o değil sanki parlementoda var bu dedikleri de burda arıyor ibne demokratik ortamı;

  --spoiler--
  kzp partisinin bilmem ne hakkında verdiği önerge konusunda oylama yapmak için yeter sayıya ulasıldı, kabul edenler, etmeyenler, edilmemiştir.

  tzp partisinin bilmem ne hakkında verdiği önerge konusunda oylama yapmak için yeter sayıya ulasıldı, kabul edenler, etmeyenler, edilmemiştir.

  qzp partisinin bilmem ne hakkında verdiği önerge konusunda oylama yapmak için yeter sayıya ulasıldı, kabul edenler, etmeyenler, edilmemiştir.

  akp partisinin alayınızı sikeceğiz, ses çıkaranın da ağzına vereceğiz kanun tasarısı hakkında yeter sayıya ulasıldı, kabul edenler, etmeyenler, edilmiştir.
  --spoiler--

  yani sen bi önce demokrasiyi cartı curtu ülkende evinde okulunda işinde falan yaşa da, bırak sözlük boklu kalsın kardeş, bi çık da nefes al önce, bak hele dışarda ne var ne yok. sövdürceniz şimdi sabah sabah yaa.
  5 -2 ... komunistimam
 2. 1.
  doğrudur. tıpkı bu konu başlığında olduğu gibi.

  misal bu konu başlığı da aramaya inanmak başlığında irdenebilirdi.

  ama yaptık mı ?

  hayır.

  niye?

  çünkü imamın zikinden dolayı.
  7 -2 ... kukla
 3. 2.
  yok öyle yoookk, bu konu aramaya inanmak başlığında falan irdelecenecek konu değil yavrum, bunun elli tane kulbu elli tane tutacak yeri var.

  az evvel troll lere bilmem ne yapalım adlı 735. kampanyadan esinlenerek açılmış bir başlık bu. az düşünelim, irdeleyelim neden bu başlık altında değerlendirilmesi gerektiğini daha iyi anlarız.

  sığırlara selam olsun. vatanımız varolsun, allahıma hamdolsun dinimiz rabbimiz ammin.
  3 -1 ... komunistimam
 4. 3.
  Sözlük hakkında gördüğüm en güzel tespitlerden bir tanesidir. Aramaya inanmadan bilinçsiz başlık açaların yanında, arama kurumuna inanıp buna rağmen kendi başlığını açan hatırı sayılır troller mevcut. Bir nevi anarşi bu.

  Hatırı sayılır meşhur trollerimizin ortak özelliği, mutlaka kendi başlıklarına yazıyor olmaları..
  -1 ... persona n0n grata