1. 1.
    Adamlar sırf tutuklanmak için başvuruyor sanki. Oraya gelince herseyin ortaya çıkacağını düşünemiyorlar mı anlamış değilim.
    8 -2 ... suretsiz
  2. 2.
    Herhalde kendilerini masuma falan çıkarmak mı istiyorlar anlamıyorum birinin ustune iftira atıp kaçmak gibi.
    ... saliokcu
  3. 3.
    Adamlar yıllarcA etrafındakileri hipnoz edip kendi yalanlarina inandırmışlar.
    Müge anlı'yıda kandırır, suçu baskasının üstüne yıkar, hapisten kurtuluruz umuduyla olsa gerek.
    15 -3 ... sari civciv
  4. 4.
    gördüğüm kadarıyla bazılarını avukatları ikna edip çıkın kendinizi aklayın diyorlar.

stüdyodan kelepçeyle çıkınca da başlasın söğüşleme.

tabi bu kişisel bir varsayımdan ibarettir.
    4 -1 ... raduyev
  5. 5.
    katilin olay mahaline dönmesi gibi psikolojik bir durum sanırım.
    7 ... judas
  6. 6.
    Medyatik olmak için.

Hatta psikiatrist bi arkadaş varsa tıbbi açıklamasını da yapsın bunun bize.
    4 -2 ... flat head
  7. 7.
    amaç gündem değiştirmek. belki de sadece rol kimbilir aq.
    gördünüz amk kaç gündür ülkenin gündemi palu ailesi. derdimizi tasamızı unuttuk onlar sayesinde allah akeepeeden müge anlıdan raazi olsun.
    2 -4 ... kazangap
  8. 8.
    (bkz: öldürdüm ama ağzımdan laf alamazsınız)

ağızlarının ne kadar sıkı olduğunu öğrenmek için kendilerini test yapıyor olabilirler
    -1 ... zorozorororozorozorororororo
  9. 9.
    (bkz: en büyük ego bile fark edilmeyi ister) *
    bir şekilde bu insanlar kendilerini zeki görüyorlar ve kuru kuru gidip teslim olmak, bu zekanın hakkının verilmemesi demek. televizyonda suçlarını gururla anlatıp, bundan tabiki bir ödül beklemezler fakat sezarın hakkı sezara mantığıyla vay be adam neler yapmış desinler isterler.

ama her şeyden önce, bu amına koyduğumun başlığı formata uygun değil!

(bkz: suçluların polis yerine müge anlı ya başvurması)

başlık böyle olur, çok zor değil şöyle bir şey yazmak! senin suçun yok yazar kardeş, seni buraya alan, tutan adam suçlu. başlık yukarıdaki gibiyken ben neyine tanım yapacam, başlık bozuk olunca tanım sistemi de çöküyor, kime anlatıyorum gerçi.

ekleme: yukarıda arkadaşın verdiği, suçlunun suç mahaline geri dönmesi de aynı yaklaşımdır, yaptığı işi görmek ister, insanların olay mahalindeki tepkilerine bakıp övünmek ister, ne kadar harika bir iş yaptığının farkına varıldığını görmek ister.
    4 -1 ... kurt baltasi
  10. 10.
    Neredeyse 20 yıldır öpülmeye doymadan hala gidip akp ye oy verenlerin ülkesi burası, normaldir.
    Mantığın bittiği yerde "Türkiye'ye hoşgeldiniz" diye yazı var., görmediniz mi?
    2 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir