1. .
  bircok insanin muzdarip oldugu derttir. kisinin sacma salak insanlar icin köpek olurken, kendisine tapan insani göz ardi etmesidir. aptalliktir bi nevi.
  2 ... kopush
 2. .
  ismail yk şarkısında da konu edilen durum.

  beni beğeneni ben beğenmem
  benim beğendiğim beni beğenmez *
  2 ... dancerinthedark
 3. .
  ilişkide yaşanan paradoks tur.
  ... cnnturk
 4. .
  insana sevilmektense sevmek daha çekici geliyor. birşey üzerine kafa yormak, ulaşmaya çalışmak... hemen yanlış anlaşılmasın. elbette sevilmek çok güzel birşey ancak insan elde edemediğine sahip olmak için daha çok çaba harcar, elde edilemeyen daha çok değere biner... oysa diğeri avucunun içindedir. ya da öyle sanılmaktadır...
  2 -1 ... aither
 5. .
  seven kişinin, çantada keklik olarak görülmesi sonucudur. yapılacak en büyük hatalardan biridir. sonunda, o kişiyi kaybetmek kaçınılmazdır. bugün olmazsa yarın, ama mutlaka kaybedilir. en umulmadık anda olur hem de.
  1 ... tepesersemi
 6. .
  gün gelir kaybedersin seni seveni, dün olur devran döner, yıllar sonra bir karşılaşırsınız ki... sen de onu deliler gibi sevdiğini fark edersin. ama artık iş işten geçmiştir. sabahlara kadar ağlamakla kalırsın...
  1 ... angelina
 7. .
  körlüktür. her insan en az bir kez yapar bunu. tabi sonradan farkına varınca başını dağlara taşlara vurur ama faide etmez.
  1 -1 ... unique270