1. 1.
  açıkçası daha cool gözüküyor bana. efsane oluyorsun sürekli gülmediğinde.

  kadın-erkek fark etmeksizin sürekli gülmeyen insanlar daha karizmatik. sürekli gülen çok basit esprilere bile sesli gülenler için bakış açım " mizah anlayışı fiyasko" şeklinde. ama sürekli gülmeyen birinin güldüğü espriler kaliteliyse kaliteli biri olduğu fikri oluşuyor.

  takılma devam et hocam. böyle çok karizmatiksin.
  -1 ... birbobin
 2. 2.
  (bkz: surat asmak hakkımız)
  4 ... kamen
 3. 3.
  bazı insanların kendilerini yenilemesi daha yavaş oluyor kendilerini sevmeyenler özellikle onlar acının içinde yaşamayı seviyorlar mutluluğu samimiyetsiz buluyorlar.
  1 ... kagit helva
 4. 4.
  Bir dönemi Yeni girdiğim ortamlarda böyle geçirdim. Ta ki biri gelip bana eğlence katana kadar. O günden beri her yerde güleçim. He o kişi artık Yok o çok ayrı bi konuda neyse.
  3 ... freesun
 5. 5.
  Ya ben onların suratını sikiyim. içimden her göz göze geldiğim de suratından bok akıyor diyorum.
  1 -2 ... vamio
 6. 6.
  tam nefretlik çevresindekilere hayatı zehir eden tipler. ve maalesef hayatımın tam da içinde bi sürü böyle insan var. aşırı derecede kıskanç her şeye aç tiplerdir. güler yüzlülüğünüz neşeniz karşısında cinnet geçirirler .gerçekten derdi olup da suratı asılanlara değil bu tanımlarım hayatı gayet yolunda gittiği halde her şeye çemkiren hep hayatı ona buna özenmekle geçen her şeyi dert edip suratını asanlara diyorum.
  ... asyamu