bugün

başkanlığını yasemin kanat'ın yaptığı kendisine yahoo groups da yer bulabilmiş bir oluşum, bir mail grubu.kensine bayan arıza diyen bu güzel insan, bazı insanların ters yöne gittiklerini çok iyi gözlemlemiş ve mükemmel bir site kutmuştur.site kendine özgü niteliği ve salaş yapısı ile dikkat çeker http://www.arizalilarkulubu.com

mail grubunda ise işler biraz daha karmaşıktır, içeriye davetiye ile girilir, eğer bir üye iseniz ve formata uygun olmayan bir mail atarsanız* hemen şutlanırsınız gözünüzün yaşına bakılmadan.

sahte nick veya sahte e mail adresi ile tekrar girmye çalışabilirsiniz fakat şutlandığınız için bunu istemezsiniz* (bkz: istenmediğim yerde durmam)
arızalı insanların buluşma noktası..

müzikti, edebiyattı, sinemaydı, tıklanmadan geçilmemesi gereken sitelerdi, konser özetiydi her bir şey burada..
bu site görüldükten sonra sitenin sahibi -yani bayan arıza- yasemin kanat olup direkt gönlünüzde baş tacı ediliyor..
bayan arıza, siteyi charles bukowski'ye adıyor..

bir de mail grubu durumları var ki, pek bir pasif kalırsanız atıla da biliyorsunuz..*
charles bukowski 'ye adanmış bir sitedir. güzeldir. bir çok faydalı şey barındırır meraklısına. charles bukowski hasebiyle sırf aşındırıyorum ben de zaten.
mükemmel bir sitedir. her şeyiyle. hitap şekliyle, mizacıyla, mizahıyla, edebiyatıyla. eşsiz bir içeriğe sahiptir. kuranı can-ı gönülden tebrik ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar