bugün

Ben küfür duymuyorum. Etse bile bu bir dizi gerçek hayatta yaratıcıya küfür eden insanlar yokmu?
çukur, ramo ve arıza dizileri bildiğin çöp.
erkekleri daha da kekolaştırır
adamlar youtube resmi kanalından kaldırdı diyelim. illegal olarak paylaşım yapan dizi siteleride mi kaldırdı. adamlar part part çekip servis ediyorlar. çoğuna baktım henüz partları birleştirmemiş sitelerinde paylaşımına, yükledikleri tarihe kadar incelerdim küfür yok.
oturdum bahsedilen videoları izledim. bildiğin montaj var. dizinin youtube kanalında o kavga sahnesine baktım allahınızı diye bir kelime geçmiyor. hadi dedim editlenip servis edilmiş olabilir diyerek başka dizi izleme sitelerine girdim onlardada durum aynıydı. yani ortada küfür yok.
Müslümanım diye geçinip bahsedilen hakareti eden çok insan tanıyorum.
müslümanlar yine mağdur.
hakaretin kendisinin yer almadığı serzeniştir. ulan 17 dakikalık video çekiyorsun bari sahneyi de araya sıkıştır da millet görsün ne denmiş kim demiş. videonun başından sonuna videoyu çeken oğlan feryat figan ediyor ama replik nedir hangi sahnede geçmiştir belli değil.

bu diziyi bilmem tek bir sahnesini de izlemişliğim yok ama merak ettim bak şimdi ne söylenmiş kim söylemiş..
--spoiler--
abi bu din kanallari neden videolarini böyle montajlıyor ya. düz konuş işte bu efektler, kurdugun cümlenin tekrar arkadan verilmesi falan komik oluyor video. açtım videoyu gülerek kapattım ama guldugum sey videonun editi montaji.
--spoiler--

diyen arkadaşa binayen eklemek isterim. adam ezber yapmamış karşısındaki yazıyı okumaya çalışıyor. o yüzden kesip durmuş.
olay ne?
havadan nem kapan arapci isi. sacma sapan ihvanci ahmak sacmalamis.
güncel Önemli Başlıklar