bugün

Aydın Doğan'ın kızı Tüsiad yeni başkanı, doğan'ın medyada ve iş dünyasında tekel olma hedefinin son basamağı.
Arzuhan Doğan Yalçındağ'ın Tüsiad başkanı olmasını POAŞ davası nezdinde iş dünyasının siyasi iktidara göz dağı vermesidir.
2 yıl boyunca tüsiad başkanı olarak görev yapacak kişi. medyada yeteri kadar tekelleştikten sonra şimdi de ekonomi ve siyaseti kullanarak doğan grubunun zenginliğine zenginlik katacak madam.
tüsiad başkanı olduğu ilk gün bu görevin üstün nimetlerinden doğan grubunu fazlasıyla rahatlatmış signora.
(#1209754)
yeni tüsiad başkanı. vatana hayırlı işler yapabilecek mi? merakla bekliyoruz.
bu ay cnbc e business kapak olan işkadını.
babasının kızı denebilecek kadar acımasız, girişimci, başarılı ve oportünist bir yöneticidir.
tüsiad başkanlığına, adı geçen pseudo-sivil toplum örgütü hayli oligarşik unsurlar içer-
diğinden, seçilmişten ziyade atanmış hanım. halen ısınma turları atmakta olduğu yeni
pozisyonunda bir hayli hırçın ve uzlaşmaz tutum içersinde olacağına dair güçlü sinyaller
vermekte. tüsiad zaten menfaatleri mek parmak haleldar olduğunda şahin kesilmekle ünlü
bir kuruluş, arzuhan hanımın kişiliğinin örgütün bu yanını daha da keskinleştirmesi
beklenebilir.
paramda var, okur yazarımda, her naneden tattım bide tüsiad başkanı olayım diyerekten kendini ortaya atan iş kadını görünümlü kimse.
yeni tüsiad başkanı olarak yaptığı ilk ciddi açıklama, recep tayyip erdoğanla ilgili olmuş,
şahsi hislerime göre erdoğan aday olmayacak demiş, *, *,*
tüsiad başkanı, ağzı, kulağı ve burnu var pek düzgün olmakla beraber.
bir çok erkeğin rüyalarını süsleyen en azından bir erkeğin rüyalarını süslediğini bildiğim kadın. hep kadınlar paraya, güce tapacak değil ya. *
ben iktisattan anlamam emme güneş gibi hatundur vesselam.
mehmet ali yalçındağ ın eşidir kendileri. kız kardeşi ile ercan saatçi evlidir [akrabalık terimi olarak neye denk düşer bilmiyorum].
neredeyse her gün hürriyet gazetesinin ekonomi sayfasında fotoğraflı bir haberi yayınlanan tüsiad başkanı.
sevmediğim ısınamadığım tüsiad başkanı. babasını da sevmezdim zaten.
babasının gazıyla medyada yükselen gereksiz yalaka kişi. kızlarını çok önemli mevkilerde bulunan kişilerle evlendiren aydın doğan`ın ticari zekasına hayranlığımıda belirtmem gerekir.
moderasyonla yazarların birlikte yiyeceği yemeği hazırlayacak abla. e öyle başlık yönlendirmesine böyle tanım.

(bkz: moderasyonla bir aksam yemegi ile tanismak)
tüsiad gibi burnu, g.tü ve cebi kalkık kişilerin oluşturduğu kurumun gereksiz başkanı. saçma sapan çıkışlar yaparak bize varlığını anımsatan kadın. bu ülkenin yönetiminde büyük söz sahibi olduklarını zanneden * zenginlerin sözcüsü. dünyadaki en büyük gücün maşalarından biri de diyebiliriz.
babasını korumak için "vergi denetimlerinden siyasi baskı kalksın" deyiveren bunun içün de tüsiad başkanlığını kullanan güzel kadın.
burjuvanın kraliçesi.
bir zamanlar saint michel lisesinin yaramaz ama çalışkan öğrencisidir.
(bkz: inci tataroğlu)
artiz mektebi diye bir müzikal vardı vaktiyle. Orada perran kutman'ın canlandırdığı yetenek kabızı bir öğrenci vardı. Kütlesine bakmadan balerin olmak filan istiyordu. karşı çıkan öğretmenine iki de bir, 'buraları babam yaptırdı cest olaraktan' deyip duruyordu. işte o perran kutman. hayatındaki her makam, mevki ve katman sanki babası tarafından cest olaraktan yaptırılmış dişi kişi.
her gördüğümde bana tansu çiller'i ve örtülü ödenek'i hatırlatan mature.
abd'de katıldığı bir toplantıda, önde gelen etkili bir yahudi cemaati kişisine (Ariel Choen'e), başbakan erdoğan için "putine benzedi" şikayetini yapan kişi.
http://www.haberturk.com/...cat=160&dt=2009/10/08