1. 1.
    gösteri alanına mankenlik ve fotomodellikle başlayan, sonraları minik roller alarak dizi ve film alanına kayan, bir ara yaşamış olduğu uyuşturucu bağımlılığı ile gündeme oturan, değişik bir tarza sahip hatun.
    1 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    banyo asansör gibi filmlerde rol almış oyuncu
    1 ... lefter
  3. 3.
    hayat bagları'nın tekrar * bölümünde görmemle hatırladıgım ozamanlar daha iyiymis dedigim eski model şimdinin dizi oyuncusu.
    ... cutcut
  4. 4.
    çok eskiden mavi sakalın güzel bir şarkısının güzel bir klibinde oynayarak hayranlığımı kazanmış ama daha sonradan kendi kendine hayranlığımı bitirmiş oyuncu.
    ... freedean
  5. 5.
    ne zaman evlendiği anlaşılamadığı gibi çocuğunu doğurur doğurmaz boşanma kararı almış; bunla da yetinmeyip kocası hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulunmuş, hatta kocasının içinde bulunduğu bir grubun polis tarafından uyuşturucu partisinde basılmasını sağlamış olan insan. sıradışı bir özel yaşamı olduğu kesin, fakat benim ilgimi yaladıkları değil kendi dış güzelliği çekmektedir açıkcası. * *
    ... schenardi
  6. 6.
    "ben çok önemli bir yapımcıyım, çok önemli bir yönetmenim" cümlesi ile gece gece beni yerlere yatırmış insandır, allah da seni güldürsün be arzu !!!
    2 ... balyancho
  7. 7.
    hazin bir durumun insanı olduğunu düşünmekteyim, nacizane. türkiye nin en güzel kadını olduğu gerçeği bir yerlerde dururken, (bi de renkleri tartışmıyorum.) ve de harikulade olmasa da vasatın altına pek de düşmeyen bir oyunculuğu varken, neden daha iyi bir konumda olmadığını kendisi de sorguluyor mudur acaba diye düşünmeden de edemiyor bu bünye. "asansör" ve ondan önceki emrah saçmalığı diziden beri takip ederim; bir sürü "şarkıcı-mankenimsi-konsomatris" alıp yürürken, ona buna laf yetiştirip, bir takım antin kuntin heriflerle ömür eskitmek daha münasip gelmiş olmalı demek gerekli belkide. en son "dün gece bir rüya gördüm" de izledim ve rahatlıkla "filmin tek güzel yanı o idi." diyebiliyorum.(oldukça dramatik bir sahnedeki çıplaklığın afişe edilmesinden ötürü filmi protesto etmekte haklı olabilir diyecem de, o silikonlar neydi allasen..) şu aralarda da bazı mahrem anlarını belgeleyen fotoğraflarının basına sızdırılmasıyla gündemde. ne denebilir ki;..."sanatıyla gündeme gelme" dalgasına belki de hiç muhatap olamayacak ama, ıssız adaya düşülse istenebilecek üç şeyden biri olma konumu da baki kalacak sanki... az şey midir bilemem tabi.
    1 ... salamander
  8. 8.
    etkileyici bakışlarıyla dikkat çeken eski manken ve oyuncu. özgür bir hayat tarzına sahiptir, eleştirilere aldırmadan istediği gibi davranan bir insandır. bir aralar magazin basınına çokça gelmişse de, son zamanlarda durulmuştur.
    ... legend of the stranger
  9. 9.
    eğer fake değilse, kişiliğiyle, bakışlarıyla kendisini tanımlamaktadır adı ve soyadı. losttaki kate tadı verir.
    ... yalnis
  10. 10.
    yeşim büber e benzeyen oyuncu.
    -1 ... dr rocco amca