bugün

gösteri alanına mankenlik ve fotomodellikle başlayan, sonraları minik roller alarak dizi ve film alanına kayan, bir ara yaşamış olduğu uyuşturucu bağımlılığı ile gündeme oturan, değişik bir tarza sahip hatun.
banyo asansör gibi filmlerde rol almış oyuncu
hayat bagları'nın tekrar * bölümünde görmemle hatırladıgım ozamanlar daha iyiymis dedigim eski model şimdinin dizi oyuncusu.
çok eskiden mavi sakalın güzel bir şarkısının güzel bir klibinde oynayarak hayranlığımı kazanmış ama daha sonradan kendi kendine hayranlığımı bitirmiş oyuncu.
ne zaman evlendiği anlaşılamadığı gibi çocuğunu doğurur doğurmaz boşanma kararı almış; bunla da yetinmeyip kocası hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulunmuş, hatta kocasının içinde bulunduğu bir grubun polis tarafından uyuşturucu partisinde basılmasını sağlamış olan insan. sıradışı bir özel yaşamı olduğu kesin, fakat benim ilgimi yaladıkları değil kendi dış güzelliği çekmektedir açıkcası. * *
"ben çok önemli bir yapımcıyım, çok önemli bir yönetmenim" cümlesi ile gece gece beni yerlere yatırmış insandır, allah da seni güldürsün be arzu !!!
etkileyici bakışlarıyla dikkat çeken eski manken ve oyuncu. özgür bir hayat tarzına sahiptir, eleştirilere aldırmadan istediği gibi davranan bir insandır. bir aralar magazin basınına çokça gelmişse de, son zamanlarda durulmuştur.
eğer fake değilse, kişiliğiyle, bakışlarıyla kendisini tanımlamaktadır adı ve soyadı. losttaki kate tadı verir.
yeşim büber e benzeyen oyuncu.
erken menapoza girdiğinden şüphelendiğim oyuncu.
emrah'ın unutabilsem adlı dizisi ile ünlenen bir zamanların mankeni.
bahadır boysal da köşesinde duyurmuştu zamanında, bir dönem bahadır boysal'la da evlilermiş.
güzellik dünyanın lanetidir. cümlesinin canlı kanıtı kanıtı.
tanım: bir oyuncu, manken, model, fotomodel çeşitlemesi.

o değil de hacı ne yaşadığı, nasıl davrandığı, antipatik mi sempatik mi yaşlı mı ilgilenmiyorum. bildiğim tek bir şey var bu ablamız, hanım kızımız hala ve hala daha 90-60-90 olmakla beraber, bana seksi olmanın ne demek olduğunu göstermiştir. evet.
Post-modern argo bir tabirle, kendisini bozmak söz öbeğine tam karşılık gelen isim.
yanlış anlamadıysam bir yemek programı sunuyor.
ünlüler sirki adlı garip yarısmada kedi kızlığa soyunup hatta kendini asırı kaptırıp cidden kedi kız sanandır .
kepçe kulaklı eski manken tardu'nun eskisi.
cici bir kızdır.
soyadı fena halde takıntı yaratan kızcağızdır.
megan fox çakması güzel hatun.

görsel
görsel
saçlarını kısacık kestirip kendini berbat etmiş kadındır. bu kadın güzelliğinin farkında değil midir nedir? evlenirken de nikahta kocası olan adam, evet derken biraz gecikince nolur evet de diye sessiz bi şekilde seslenmişti.. yazık lan. o adamın senin ayaklarına kapanması lazım gerekirken ne bu şimdi..
mavi sakal'ın iki yol şarkısının klibinde gördüğümden beri dibimin düştüğü kadındır.

yanlış hatırlamıyorsam emrah'la aynı filmde oynamışlığı da var.

mustafa altıoklar'ın piç ettiği güzellerden biridir.

çalkantılı özel yaşamı ile bir dönem sıkça gündeme gelmiştir. bu aralar ortalarda görünmemektedir. en son karnı burnunda gebeydi ve okan bayülgen'in programına çıkmıştı.

kendisine yazık etmiş bu güzele huzurlu bir yaşam diliyorum.
adnan hocanın kollarına atmıştır kendisini. kayıtta 2:29'dan sonra görülmekte. yanlız diğer hatunlarda bomba. eğer bu şarlatana para için veriyorlarsa akılları var, gururları yok, ama eğer mehdi diye inanıp veriyorlarsa hem akılları hemde gururları yoktur.

[http://www.youtube.com/watch?v=HVFZITXou_s ]
yanlış seçimlerine bir yenisini eklemiş, adnan oktar'la takılır olmuş... parasızlığın getirdiği zorunluluktan olduğunu düşünsem bile gene de bu kadar düşmemeliydi.