bugün

best fmin yayına basladıgı an bir ajda pekkan sarkısıyla sesi duyulan ilk radyocu. yıllardır ucuk kacık tarzda program yapmakta super geyiklere girmektedir.radyoculuga basladıktan sonra bi ara bırakıp amerikaya yerlesmisligi vardır.sonra geri donup alem fm de calısmıs daha sonra tekrar best fm e donmustur. yıllar once dinledigim ilk radyocu olmasındanmıdır bilmem hakkındaki tum kotu yorumlara ragmen severim kendisini.
akıcı ve eglenceli sundugu programlar sayesinde hastası oldugum diceydir.
gülüşü ve konuşması ele aldıgı tartışma konuları ile çalışan insanlara 2 saat güzel bir zaman geçirten hanım kızımızdır.
şu aralar izinde olma olasılıgı yüksek insan.
konuşurken sürekli aaee aaee dediği için bayıltan, bazen gülünç mevzu anlatıcam diye muhabbeti ayağa düşüren, dalga geçmede sınır tanımayan ama neşeli bir arkadaştır. kendisini dinleyip neşelenmişliği çoktur alemin ama bazen de daral getirir. geçen gün secret kitabı vesilesiyle dileklerin tutmasından filan bahsederken, valla oluyor galiba filan demişti, örnek olarak bir arkadaşının beş yüz bin dolarlık tekne aldığından bahsetmişti. oha denmesi an meselesiydi, o kadar parası olanın da dileği tutsun artık.
bir de efendim popkültle çok alakalıdır kendileri kitap tanıtıcam ayağı yapar sürekli ama tanıttığı kitaplar iğrençtir, ıvır zıvırdır, secret filan işte.
hastası oldugumuz radyocu,
sıkı muhabetti sarar adamı.
bir dönem evlendi amerika'ya gitti, yapamadı oralar da döndü..
yaptıgı esprilerine genelde sürekli olmayan dinleyicileri hariç kimsenin anlamadığını dü$ündüğüm radyo dj i * gülü$üne ap ayrı uyuz olduğum * kişidir.
guzel sesli, eglenceli, afitap adinda kizi olan radyo programcisi.
her gün 10 ile 12 arasında en eğlenceli dakikalarımı geçirmeme sebep olan dj.
süper bir ses tonu süper eğlenceli gülüşü vardır. Arada "baba" diye hitap etmesiyle beni benden alır...
daha dün ünlü bir bayandan "karı" diye söz etti ve tamam dedim bu Arzu hakikaten benim dj im. çok eğlenirsiniz dinlemeyen kalmasın.
43 yaşında olmasına rağmen evlenmememiştir.
yıllardır best fm'de programına devam eden sadık radyocu. sabah neşesi gibi bi şey. sivri dili, sınır tanımaz eleştirileri ve şen kahkalarıyla dinlenmesi gereken nadir djlerden biri.
Arzu çağlan adlı ''best fm çalışanı '' hanımefendi kendisini medyanın ve radyocuların kraliçesi zanneder . o aslında radyo antenlerinin arkasına sığınmış müzikten zerre kadar anlamayan bir müzik yoksunudur . kucak dolusu para ve emek harcayan sanatcılara bestecilere söz yazarlarına radyo kanalıyla eleştiriyorum diyerek fütursuzca hakaret etmektedir . ne enterasandırki çalıştığı radyonun patronları yada sorumluları bu gidişe bir son vermemektedirler . eleştiri sınırlarını aşıp hakaret eden hanımefendi hakaret ettiği insanların özgeçmişini incelese herhalde insan olarak utanır diyorum.
vinç operatörü kızlar konusuyla yarıp geçmiştir.
bugün skytürk te izlediğim yaşına rağmen güzel bacakları olan radyocu. ayrıca aynı fakülteden mezun olduğumuzu öğrenince daha bir sempati duydum. twitterdan takip edeiyoruz.
güncel Önemli Başlıklar