bugün

muthiş bir redd şarkısıdır.içindeki aşkın nefrete,inancın güvensizliğe,tüm pozitif bakış açılarını aptallık gibi görmeye başlamış,kendine kalmış kişinin korkunç dönüşümüdür.ne kadar güçlü duygularla örülmüş bir karanlık olsa da aslında geçici bir dönemdir..geçmesi dileğiyle..
(bkz: we re no angels)
*
entrylerine duyulan saygısızlıktan sonra, seri eksi oy veren melek'in işi bırakmasını sözlük ahalisine duyurması durumudur. muhtemelen seovi olarak sözlüğe devam edecektir. emekçi insanlardır, entrylerine saygı duyulmalı; sayıları arttırılmalıdır. *
bir korkuluk gibi kalbime dikildin
beni daha başlamadan bitirdin
bir hayat gibi avcuma çizildin
beni kemirdin neye çevirdin sen

kanatlarım yoktu benim
ama bir zamanlar melektim
kirlendim
sana geldim

gördüğün rüyayı bozmaya geldim ben
sevdiğin dünyayı durdurmaya geldim
bütün zehirleri koymaya geldim ben
kırılmamış son kalbi kırmaya geldim

çok değiştim ben
artık melek değilim

şeklindeki redd şarkısıdır. sözlerinde zehirleri koymaya bölümünde bi teklersiniz olmamıştır orası zira, ama geri kalan sözleri gayet güzel anlamlıdır, müzikse idare eder derecesindedir en azından şarkıyı dinlenmez bi hale getimemektedir. bahsi geçen dizenin düzeltilmesi ve daha iyi bir müzikle* redd'in en iyi şarkısı ve türkçe alternatif rock'ında bi klasik olabilirmiş.

http://www.youtube.com/watch?v=gjkplqqbqu8
yapılan tüm fedakarlıklara,verilen tüm sevgilere,emeklere rağmen karşılaşılan kaba,ahlaksız ve vicdansız tavırların ardından söylenen,söylettirilen cümle.
(bkz: morgana)
güncel Önemli Başlıklar