bugün

* çok düşündüm dere depe düz gittim acaba bunu doldursam mı? yoksa kaderine terk mi etsem?

çok iyilik sever bir insanım bu uktenin tarihin tozlu sayfalarında ilelebet kaybolmasına gönlüm razı olmadı. bu ukte ki benden başka kimse dolduramaz. o kadar önemli ve bilgi birikim komiklik ciddiyet ve 1 kilo taşak gerektiriyor. ve ne yazık ki bu özelliklere sahip yazar benden başka yok.

evet birazdan bu ukteyi doldurup bu başlığı hayata geçireceğim. biliyorum ukte lerin de dili var ve bu ukte benim cennete acılan kapımın anahtarı olacak kim bilir. biliyorum ki bana minnet duyacak ve ''çok yaşa deli sen beni odldurmasan beni dolduracakları yok allah razı olsun senden'' diyecek ve belki sırf bu dua'nın yüzü suyu hürmetine şefaate nail olacağım..

tanım: kalabalık bir ailenin arabaya binmesi ve arabada yer kalmadığını görmesi akabinde evin en küçük cocugunu göstererek ''bu da artık kucakta gider'' demeleri.

bir ukte yi de derin bilgi birikim ve sakalarla doldurmanın mutluluğunu yaşar iken sizlere selam eder iken operim iken hade lan!
kucakta gitme kıvamına gelmiş kişi için uygun söylem.*
güncel Önemli Başlıklar