bugün

sırf bu yüzden 1 yıl sözlüğü bıraktım ben.
Tamamen sözlükle alakalı olan durum. Bazen sol frame'in ekseni kayınca insan ne yazacağını bilmiyor. Kısa zamanda geçer merak etmeyin.
sol frame in sebep olduğu durumdur. ne yazsak ilgi çeker ne yazsak tepki görür ne yazsak siliklenir belli değil ki kardeşim. ilham ondan gelmiyor. vatandaşta haklı aga.
uludağ sözlükte yazılanların hepsi ilhamla yazılan değerli eserler olduğundan önemli bir sorunsaldır.
Ateistlere ilham geldiğini bilmiyorduk.
işi geyik ve goygoya vurmanın bir sebebidir. misal; ekşide 3 sene önce soundtracklerle ilgili bir entry yazdım. ertesi gün en beğenilenler listesine giriş yaptı. ve daha sonra o entry internette büyük olay kopardı. hiç tanımadığım underground grupların solistleri sözlük yazarlarından bana teşekkür etmelerini istemişler. bir sürü mesaj geldi. o sabah alem fm'de nihat sırdar benim entrymden bahsetmiş. yine sözlükten birileri gelip anlattı bana. hatta çok satan bir gazetenin haftasonu eklerinde çalışan bir muhabir röportaj bile teklif etmişti.

eski güzel zamanlardı. şimdi hem ekşide hem de burda öylesine yazıyorum. bazen ciddi takıldığım da oluyor.
ilham perine asılırsan olacağı budur.
sokakta bir tur atmak, bir haftalık ilham için yeter.
Tükenen ilham.
Ama neyse ki aylar sonra bugün birden geliverdi.